Zpráva z utkání 1. kola poháru a 6. kola DIVIZE (8.5.2012, Petr Sehnal)

K20 vs. PentaCo Boskovice 2:5; K20 vs. TJ SOKOL Horní Lhota 10:4

K20 vs. PentaCO Boskovice (pohárové utkání) 1. 5. 2012

2:5 (1:2)

Sestava: Zelda; Koler, Bedna, Jiřin, Peca; Bůch, Ludvig, Jenda, Ojta; Milda, WinStřík

Branky: Milda, Bůch

Po historickém úspěchu a prvním postupu do 1. kola poháru jsme byli vyřazeni týmem PentaCo Boskovice. Tento soupeř k nám dorazil v úterý 1. 5. 2012 v 17:00 h, abychom mohli sehrát utkání o postup do kola druhého. Od prvních minut bylo jasné, kdo je v tomto střetnutí favoritem, K20 to nebyla, i když v mnohých fázích utkání se dokázala prvoligovému soupeři vyrovnat. Utkání se odehrávalo v celkem poklidném duchu. V poločase byl stav 1:2. Neházeli jsme flintu do žita a stále hráli hodně zezadu a občas vystrkovali růžky. Nakonec však utkání dopadlo ve prospěch soupeře, 2:5. Předvedli jsme bojovný a fotbalový výkon, což nás může těšit.

K20 vs. TJ SOKOL Horní Lhota (mistrovské utkání) 5. 5. 2012

10:4 (5:1)

Sestava: Meluzín; Petr, Musil, Mynařík, Klemsa; Sehnal P., Sehnal L., Kuchař, Hasoň; Vymazal, Vintr, Pernica P.

Branky: Kuchař 4x, Sehnal P. 2x, Sehnal L., Pernica P., Vymazal, Hasoň

Po dvou prohrách, jedné ligové a druhé pohárové, jsme se těšili na domácí utkání. Přijel soupeř z nedaleké Horní Lhoty. Nevěděli jsme moc,co od tohoto soupeře očekávat, jelikož jsme se s ním nikdy dříve neutkali a jeho výsledky v letošním ročníku byly víc než nevyrovnané. Po úvodním hvizdu rozhodčího jsme se pustili do boje. První, kdo rozvlnil síť, byl útočník soupeře, který se dostal k míči po nedůrazném odkopu obránců a otevřel tedy skóre, 0:1. To bylo ovšem na dlouhou dobu vše, co soupeř předvedl. Taktovky se chopilo K20. Po asi dvou minutách hry se nám podařilo vyrovnat, když Jenda po individuální akci důraznou střelou překonal brankáře soupeře, 1:1. Za dalších pár minut přišla fotbalově velice pohledná akce. V podstatě kombinací na jeden dotek, která vznikla kdesi v hloubi našeho pokutového území, jsme prošli celé hřiště, kde se míč dostal až ke staršímu z bratří Sehnalů, který lobem překonal ležícího gólmana, 2:1. Dále se hra odehrávala v naší režii. Dalším zásahem rozradostnil asi 4 domácí fanoušky opět Kuchař, když po další kombinaci hráčů K20 vsítil další gól, 3:1. Dále svým zásahem přispěl Vojta, který důraznou dorážkou uklidil předcházející střelu mezi tyče, 4:1. Další trefu přidal Peca, starší Zubař, který předvedl brazilskou otočku a tvrdou střelou zvýšil na 5:1. Skončil první poločas.

V druhé polovině tohoto střetnutí byl míč převážně na našich kopačkách. Ovšem stejně jako v úvodní části utkání se první radovali hosté. Zeldodlak podběhl míč z autu a tečovaný míč změnil stav, 5:2. Dále Sehnal Luděk předvedl velmi pěknou střelu, kterou však brankář vyrazil před dobíhajícího bratra a ten dotlačil do brány vše, co bylo před ním, 6:2. V zápětí soupeř opět vhazoval aut a dostali jsme branku jako přes kopírák, 6:3. Dále se o pěkný zásah postaral jeden z našich nejdůraznějších útočníků Milan, 7:3. A přízemní střelou pomyslné ledy prolomil svou první brankou v letošním ročníku i Ludvig, 8:3. Aby toho málo nebylo, hosté zase vhazovali aut. A co čert nechtěl, a Zelda taky ne, 8:4. Zelda však předvedl i pěkný výkop, který útočník srazil Jendovi přímo na nohu. Výsledek byl přiblížen vysněné desítce, důraznou střelou, 9:4. V samém závěru se i o tu desátou branku, opět po velice hezké kombinační akci, postaral Jenda, 10:4.
Touto výhrou jsme si trochu vynahradili výprask, co jsme přivezli ze Lhoty u Lysic. (Co jsme v jedné Lhotě dostali, to jsme druhé Lhotě předali). Předvedli jsme, myslím si, pohledný fotbal nebo spíš malou kopanou. Nutno poděkovat všem hráčům za dodržení taktických pokynů, bojovnost a fotbalovost, kterou v tomto utkání předvedli.

V příštím kole se utkáme se soupeřem z Boskovic - OREL ROCK Boskovice. Hrát budeme venku 12. 5. 2012 v 17:00 h. Sraz hráčů u kabin je v 16:00. Trénink je ve středu 9. 5. 2012 v 18:00 v K20 aréně.