1. kolo DIVIZE - 1. 4. 2012 (4.4.2012, Petr Sehnal)

K20 vs. SK Kněževes 3:1 (Kuchař, Vymazal, Sehnal P)

Sestava:
Meluzín; Julínek, Pernica M., Petr, Musil, Klemsa, Řezníček; Sehnal L., Sehnal P., Kuchař, Hasoň, Mynařík; Vymazal, Vintr, Čupr

V neděli 1.4. 2012 v 10:00 jsme měli zajíždět do Kněževsi. Soupeř však volal, že sehrát zápas u nás by pro něj bylo příjemnější – pro nás taky. Po taneční zábavě, kterou jsme pořádali v pátek v naší vesnici, bychom asi jen stěží našli energii a čerstvého ducha na to, abychom vyrazili tak daleko.

Naše první utkání v letošní sezoně je zde. Kněževes byla vyrovnaný soupeř. Na podobné fotbalové úrovni jako my. Dnes jsme se sešli v hojném počtu, bylo nás neuvěřitelných 15. Což napovídalo, že dnes to bude divoké. Do utkání ale vlétl spíš soupeř. Začátek utkání nám lehce unikl. Pár šancí jsme sice měli, ale do vedení se po pěkné akci dostal soupeř, 0:1. Dále už však pomyslnou taktovku převzal do rukou náš celek. Po pár promarněných šancích se nám podařilo vsítit branku. Petr Sehnal zahrával aut a přesně našel novou posilu Jendy Kuchaře, který míč usměrnil za záda brankáře, 1:1. Poločas se neodvratně blížil, ale Milan nebyl ochoten připustit v poločase remízu, a proto z pravé strany přesně usměrnil míč tvrdou a přesnou střelou k levé tyči, 2:1. Poločas sloužil spíše k oddychu, na hře nebylo moc co vytýkat, jelikož taktické pokyny většina hráčů plnila dobře.
Druhá půle byla zcela v naší režii. Míč jsme drželi převážně na našich kopačkách. Soupeř sice šance měl, ale zdaleka ne tolik jako my. Navíc nám do karet hrálo ještě to, že se nám podařilo vstřelit další gól. Opět po autovém vhazování, kdy Jenda vhodil prudký aut do pokutového území a Sehnal P. hlavou míč usměrnil přesně k tyči, jsme se radovali potřetí, 3:1. Do konce utkání se už nic zásadního nestalo. Snad jen zranění Petra Julínka, kterému přejeme brzké uzdravení.

V příštím kole nás čeká doma utkání s nováčkem v soutěži HŘEBCI Ludíkov a to v sobotu v 16:00.