Zpráva z předehrávaného utkání 8. kola okresního přeboru mužů - 13. 9. 2012

přečteno 872x,
14.9.2012

Sestava: Valach - Petlach Mirek (78.Petlach Radek) – Manoušek, Odehnal, Nemeškal - Kuchař, Musil (78.Baláž), Bezděk, Knödl - Dvořáček, Doležel (54.Sehnal).

Ve čtvrtek 13. září předehrávali naši muži utkání 8.kola, které by připadlo na naše hody. A potřetí v řadě náš celek prohrál, ovšem oproti předcházejícím dvěma porážkám s Olomučany a v Doubravici podal náš tým výrazně zlepšený výkon, v zápase nebyl horším celkem a naši hráči mohou pouze žehrat na špatnou koncovku.

Od první minuty se hrálo oboustranně ve svižném tempu, akce se střídaly na obou stranách a už ve 4. minutě se mohlo měnit skóre. To při naší akci přihrál Kuchař, který nastoupil po třízápasové přestávce zaviněné zraněním, Dvořáčkovi a jeho střelu ze 14 metrů vytáhl brankář zpod břevna na roh. A v 9. minutě jsme měli ještě větší možnost, po naší pohledné kombinaci našel Bezděk úplně volného Knödla, ten měl dost času na zpracování míče, jenže v jasné šanci poslal střelu vedle pravé tyče! Vzápětí o sobě dali vědět i hosté. V 11. minutě, po centru z pravé strany, střelu jejich hráče napoprvé skluzem zablokoval Manoušek, ovšem stejný hráč Rudice poslal následnou dorážku těsně vedle brány. Tempo hry nepolevovalo, ale více ze hry měli naši hráči, kterým tentokrát nechybělo nasazení ani bojovnost. Ve 24. minutě se uvolnil Doležel, vypálil nepřesně a dobíhající Dvořáček už nedokázal míč usměrnit do odkryté brány. V dalších minutách obě družstva pozorně bránila, a tak na další příležitost si početná návštěva musela počkat do 41. minuty. To Bezděk využil podklouznutí obránce, prošel obranou, jenže pálil přímo do místa, kde stál gólman, a tak do kabin se šlo za bezbrankového stavu.

Do druhé půle vstoupili lépe hosté. Po centru jejich hráče se hlavou prosadil útočník Rudice a ze čtyř metrů orazítkoval tyč! V dalších minutách tempo hry neopadávalo, ale mírně navrch začal získávat soupeř. Naši hráči ale bránili lépe než v předešlých zápasech, a tak další možnost jsme měli my. V 63. minutě se uvolnil na hranici šestnáctky Dvořáček, jeho prudkou střelu brankář neudržel, ale žádný z našich hráčů nedokázal dorazit míč do sítě. V 67. minutě vyběhl Valach proti centru před naši bránu, šel do kontaktu s protihráčem a následný odražený míč poslal útočník hostů mimo bránu. V 73. minutě přišlo rozhodnutí. Ve středu hřiště jsme přišli o míč, následovala rychlá akce soupeře, jeho hráč se ocitl sám před Valachem a střelou z 12-ti metrů uklidil míč odrazem o pravou tyč do sítě - 0:1!

Naše mužstvo se muselo tlačit do útoku a otvíralo tím zadní vrátka. A v 82. mohl přijít další trest, když hráč Rudice prošel až před našeho brankáře a ten nohou vytěsnil míč vedle brány. Naše mužstvo se snažilo vyrovnat, blízko ke gólu jsme byli v 84. minutě. To Nemeškal vysunul Sehnala, ale jeho střelu z hranice šestnáctky gólman chytil. Poslední možnost na vyrovnání jsme měli v 86. minutě, kdy se po rohu hlavou prosadil Sehnal, jenže mířil nad bránu, a tak hosté svůj těsný náskok v zajímavém utkání udrželi.

Příště: V neděli 16.září 2012 se naši hráči představí opět v domácím prostředí. Soupeřem nám bude hodně silný nováček z Lipůvky. Všichni jste srdečně zváni. Začíná se v 16:00 h.