7190

7121

6779

Šošůvka – Knínice 5:2 (1:1)

Zpráva z předehrávaného utkání 13. kola III. třídy mužů hraného ve středu 28. září 2005

Petr Mikulášek,
přečteno 823x,
30.9.2005

Veselý – Aleš Zouhar (80. Mynařík) – Klemsa, Odehnal, Nemeškal – Obalil, Martin Mikulášek (13. Petlach), Bezděk, Knödl – Vymazal, Petr Mikulášek (82. Petr Sehnal).

Branky: Petr Mikulášek, Odehnal, Bezděk, Vymazal, Mynařík.

Naši hráči nastoupili ve středeční předehrávce 13. kola oslabeni o dlouhodobě zraněného Musila, od pátku chyběl Roman Zouhar a Michal Mikulášek, a aby toho nebylo málo, už na začátku střetnutí se zranil Martin Mikulášek, a tak hodně brzy dostal příležitost první ze třech dorostenců na lavičce – Mirek Petlach. Naši hráči se nakonec vyrovnali s nepřízní osudu a ve druhé půli strhli vítězství na svou stranu.

V první půli se hrál dost nepřesný fotbal, ovšem v 16. minutě unikl hráč Knínic po pravé straně, na jeho přihrávku nikdo z bránících hráčů nedosáhl a další hráč soupeře dostal dost prostoru na to, aby umístil míč k levé tyči – 0:1. Ve 24. minutě Bezděkovu střelu srazil obránce a Petr Mikulášek zblízka dorazil – 1:1. O dvě minuty později po trestném kopu poslal Obalil míč hlavou do břevna. Do přestávky se již nic podstatného nedělo.

Po pauze měli hosté mírou převahu a mohli i vést. Napřed Nemeškal zablokoval střelu hráče hostí v dobré pozici a v 59. minutě hasil požár Veselý s Nemeškalem. V 64. minutě přišel rozhodující moment utkání. Petr Mikulášek poslal míč na zadní tyč, brankář na míč nedosáhl, Obalil hlavičkoval pouze nad sebe a za ním nabíhající Odehnal důrazně hlavičkoval ze dvou metrů – 2:1. Obraz hry se rapidně změnil, Knínice otevřely hru a naši hráči chodili do přečíslení a v 69. minutě po přihrávce Obalila, se ocitl před gólmanem Bezděk a skóroval – 3:1. V 78. minutě po našem dalším nadějně vypadajícím útoku se dostal ke sraženému centru Vymazal, který byl v tomto střetnutí kapitánem, a prostřelil gólmana – 4:1. Hosté v 81. minutě zdramatizovali zápas, když jejich hráč se obtočil kolem Nemeškala a na jeho prudkou přihrávku reagoval pouze jeho spoluhráč – 4:2. V nastaveném čase unikl po levé straně Bezděk, na jeho přihrávku před bránu brankář nedosáhl a Mynařík upravil na konečných 5:2, a tak si náš celek mužů připsal tři body po třech utkáních.

Žáci: Lipovec – Šošůvka 2:1 (0:0)

Branka: Florek.

V neděli 2. října hrají muži v 15.30 derby ve Sloupě.