Znak obce a Nazev obce

Dnes je pátek
3. července 2020, 26. týden
svátek má Radomír, zítra Prokop

 
Které roční období se vám líbí nejvíce?

 12807
Jaro

 8694
Léto

 8596
Podzim

 8207
Zima

Nemáte zapnuté ukládání cookies! Hlasování do ankety není možné


Informace - Články

Tisk 

K20 Cup 4. ročník, vyhodnocení


Turnaj v malé kopané - 6. 7. 2013

Petr Sehnal,
Příspěvky,
přečteno 1391x,
10.7.2013Turnaj v malé kopané se letos již po čtvrté odehrál, jako již tradičně, v naší K20 aréně. Tento ročník se uskutečnil 6. 7. 2013 od 8 h za účasti šesti mužstev. Čtyři mančafty se sjely ze všech koutů Šošůvky, někteří přijeli už sjetí, a další dva spřátelené celky byly z Petrovic a Kněževsi. Po organizační stránce letos turnaj nabral zrána trochu sekeru, jelikož někteří z pořadatelů nebyli schopni v uvedenou dobu dorazit na určené místo. Avšak to byl první a poslední zádrhel.

V 8:00 proběhlo rozlosování mužstev do dvou skupin. Jak se nám týmy rozlosovaly a jaké byly v jednotlivých skupinách výsledky, můžete vidět na stránkách K20 ŠošůvkaZe skupiny A postoupil z prvního místa tým Pegas a z druhého Áčko, ve skupině B pak Petrovice a za ním, z druhého místa, pořadatelský tým K20. Kněževes ze skupiny A se utkala s Hasiči ze skupiny B. Souboj o páté místo se nesl v duchu fair play a dobré nálady. Kněževsi se podařilo zvítězit rozdílem dvou branek 3:1. Tomuto zápasu však předcházely semifinálové boje….

První z nich, mezi borci K20 a Pegasem, měl velice bojovného ducha. K20 se rozhodla přistoupit k utkání velice defenzivně, což však Pegas dost zaskočilo, a nevěděli, jak projít přes defenzivní val K20. Ale po hrubé chybě brankáře, kdy z autu tečovaný míč propustil mezi nohama, vedl Pegas 0:1. V té chvíli to ještě K20 nevzdala a bojovala dál, držela svou taktiku až do poločasu. Poté K20 hru otevřela a i přes částečný tlak se nepodařilo vsítit branku, naopak před koncem druhého poločasu vstřelil Luděk Sehnal, dnes hrající za Pegas, dvě branky, čímž Pegas posunul do finále 0:3. Druhé semifinále bylo o poznání jasnější. Áčko, takzvaně přejelo Petrovice, svou kombinační a sebevědomou hrou a šli do finále s výsledkem 3:0.

Utkání o třetí místo mezi K20 a Petrovicemi se neslo ve velice defenzivních duchu. Nikdo nechtěl hru otevřít a každý bránil, co to šlo. To také o 60 minut později přinutilo rozhodčího uvést letos první nájezdy z poloviny hřiště. Tři borci z každého týmu se připravili k rozehrávce. Na každé straně se podařilo vstřelit jednu branku, tedy stav 1:1 rozehrál nájezdy na rychlou smrt. To přineslo dalších asi 16 nájezdů a až poté se podařilo Petrovicím urvat třetí místo. Gratulujeme.

Finále mezi Pegasem a Áčkem byl pěkný zápas plný kombinací a hezkých fotbalových situací. Pegas však jako papírový favorit inkasoval jako první, což v podstatě rozhodlo utkání, jelikož jeho hra se stala nervóznější. Áčku to postupně přineslo další 3 branky a podařilo se jim zvítězit 4:0. A tedy možno poprvé se pomyslně zapsat na K20 Cup.

Po turnaji proběhlo vyhlášení všech týmů a nejlepšího střelce, kterým se pro letošní rok stal Luděk Sehnal.

Další ročník turnaje je za námi a již nám nezbývá nic jiného než poblahopřát vítězům, poděkovat všem zúčastněným a těšit se již na pátý výroční turnaj, který se uskuteční již v trošku větším měřítku. Jak to bude vše vypadat a co nás čeká napřesrok, se nechme překvapit.

Fotografie z turnaje

Další infromace o celku malé kopané sledujte na

www.k20sosuvka.czPetr SehnalDiskuse


Zobrazit diskusi nebo přidat příspěvek


 Work time: 0.004 s | © 2018 Obec Šošůvka | Webmaster