Zpráva z utkání okresního přeboru dorostu - hráno v neděli 2. října 2005

8. kolo - Okresní přebor dorostu

Střelec naší branky: Sehnal Petr

Sestava: Flek V. (31.Valach J.) – Krátký M. – Pernica M., Petlach R., Ševčík P. – Petr L. (35. Kuchař J.),
Petlach M., Mynařík T., Sehnal P. – Sehnal L., Darmovzal J.

Dorostenci podruhé v sezóně prohráli - a to ve Vískách, po nejslabším výkonu v tomto ročníku.V obraně citelně chyběl Julínek, v průběhu první půle se zranili další dva hráči, ale i přes tyto ztráty byl soupeř rozhodně k poražení a konečný výsledek hodně mrzí.
Hned úvod utkání řádně postrašil naši dnes nepříliš jistou obranu. Ve 2.minutě se prosadil až před Fleka útočník domácích, náš brankář jeho střelu zblokoval a míč směřující do branky odvrátil na roh Pernica. Hra se nám od začátku příliš nedařila. Obrovským problémem bylo si vůbec přesně přihrát, takže v naší souhře to pořádně skřípalo. Přesto jsme se poměrně brzy dostali do vedení. V 11.minutě zahrával z levé strany přímý kop Krátký, na jeho centr si naběhl Petr Sehnal a prudkou střelou trefil přesně, 0-1. Za dalších pět minut střílel z pravé strany Luděk Sehnal a brankář měl plné ruce práce, aby jeho střelu vyrazil na roh. Poté jsme naprosto vyklidili pole. Soupeř zahrával velké množství rohových kopů a svou pasivní hrou jsme si vyloženě koledovali o vyrovnání. Navíc si při jednom ze zákroků Flek obnovil zranění kolene. Než však mohlo dojít k jeho vystřídání přišla 30.minuta. Pro dlouhý odkop si šel Flek, ve výskoku (zřejmě i vinou zranění) míč neudržel a útočník domácích ho doklepl do prázdné branky, 1-1. Domácí po vyrovnání zvýšili svou aktivitu, navíc se o chvíli později zranil i Lukáš Petr, takže ještě v první půli jsme už neměli žádné hráče ke střídání. V závěru poločasu ještě dvakrát zazmatkovala naše obrana, ale útočník domácích pokaždé z velice slušné pozice mířil nad břevno.
Ve druhé půli pokračovalo trápení. Domácí byli bojovnější a hlavně důraznější, což jim při naší neurovnané hře bohatě stačilo ke štěstí. Přesto se po deseti minutách zdálo, že bychom utkání přece jen mohli zvládnout. Soupeře jsme přitlačili a v 56.minutě se po dalším přímém kopu Krátkého dostal před brankáře Luděk Sehnal, bohužel mířil pouze do jeho těla. V 62.minutě napřáhl na hranici velkého vápna Mynařík a orazítkoval levou tyč. Jenže v 71.minutě přišla ledová sprcha. Po sérii našich chyb začínajících už před pokutovým územím domácích prošel útočník soupeře s notnou dávkou štěstí až před naši branku a dostal Vísky do vedení, 2-1.
Vyrovnat mohl v 76.minutě Mynařík, jenž se prosadil přes bránící hráče až před brankáře, ale branku minul. Z naší strany to byla v závěru spíše křeč. A jelikož brankou neskončil ani průnik Krátkého z 85.minuty, odešli jsme z trávníku se sklopenými hlavami.
Utkání se velké většině našich hráčů nevyvedlo. Navíc jsme dostali dvě velmi laciné branky a jelikož jsme sami své příležitosti nevyužili, odešli jsme poraženi. Je třeba přiznat, že výkon byl podprůměrný, čehož důrazný soupeř nakonec využil.

V neděli 9. 10. hostí dorost ve Vysočanech hráče z Doubravice a další ztrátu si prostě nemůžeme dovolit. Začátek utkání je ve 13:00. Odjezd od kabin je stanoven na 12:15.

Trénink je ve středu a v pátek od 17:15 se srazem u kabin.