Utkání 11. kola třídy mužů, neděle 23. října 2005

přečteno 1052x,
25.10.2005

Veselý – Aleš Zouhar – Klemsa, Knödl, Nemeškal – Martin Mikulášek, Michal Mikulášek, Petr Mikulášek (75. Mynařík), Bezděk – Musil (66. Vymazal), Roman Zouhar.

Branky: Musil, Petr Mikulášek 2.

Náš celek mužů dokázal zvítězit už popáté za sebou a posunul se na druhé místo v tabulce. V utkání solidní úrovně dokázal přehrát Rozseč, když o výsledku se rozhodlo už první půli.

Naši hráči nasadili od první minuty vysoké tempo a jeden útok za druhým se valil na bránu hostů. V 5. minutě se ocitl za obranou Roman Zouhar, ale střílel nad bránu. Za tři minuty si stejný hráč naběhl na křížený pas zprava, obhodil brankáře, ale bránu minul. Ve 12. minutě se již náš tým dočkal zasloužené odměny za aktivitu v podobě vedoucí branky. Na pravé straně se uvolnil Martin Mikulášek, poslal po zemi přihrávku na přední tyč, kam si naběhl Musil a prudkou střelou překonal gólmana – 1:0. Naše převaha trvala i nadále a naše mužstvo mohlo přidat i další gól. Ve 24. minutě se na pravé straně uvolňoval Roman Zouhar, obránce ho podrazil a rozhodčí nařídil pokutový kop. K jeho zahrávání se postavil Musil, jenže střela se mu nepovedla a skončila na levé tyči a dorážkou nastřelil Aleš Zouhar brankáře. Ve 29. minutě se dostal k odraženému míči Petr Mikulášek, vystřelil bez přípravy, brankář reagoval pozdě a míč skončil v síti – 2:0. Pak jakoby naši hráči polevili v tempu a soupeř se začal osmělovat, ale kromě dvou nepříjemných střel z dálky, se kterými si Veselý poradil, naši bránu neohrozil. Ve 35. minutě mohl zvýšil náskok Martin Mikulášek, který si naběhl na přihrávku Musila, ale poslal míč vedle brány. Ve 40. minutě poslal mezi obránce Roman Zouhar ideální přihrávku na Petra Mikuláška, který se najednou objevil sám před brankářem a zvýšil na 3:0.

I druhý poločas se hrál za naší stálé převahy, ale hosté se zaměřili na tuhou defenzívu, kolem vlastní šestnáctky rozestavěli obranný val, přes který se naši hráči těžko prosazovali. V 63. minutě měl příležitost Petr Mikulášek, ale centrovaný míč sám před brankářem nezasáhl. Další možnost pak měl Aleš Zouhar, ale po rohu hlavičkoval nad bránu. V závěru měl také blízko ke gólu Martin Mikulášek, ale jeho dorážku z pěti metrů brankář chytil, a tak ke zklamání našich příznivců už ve druhé půli žádná branka nepadla.

Žáci: Lažany – Šošůvka 1:0 (1:0)

V neděli 30. října hrají muži již ve 14 hodin v Benešově, odjezd autobusu je ve 13 hodin. Žáci hrají ve střetu 26. října v 16 hodin ve Sloupě a v pátek 28. října hostí ve Vysočanech ve 14 hodin Ráječko.