Znak obce a Nazev obce

Dnes je čtvrtek
24. září 2020, 38. týden
svátek má Jaromír, zítra Zlata

 
Které roční období se vám líbí nejvíce?

 14366
Jaro

 10183
Léto

 9969
Podzim

 9536
Zima

Nemáte zapnuté ukládání cookies! Hlasování do ankety není možné


Informace - Články

Tisk 

Zprávy ze ZŠ Sloup


zahájení nového školního roku

Anna Ševčíková,
Příspěvky,
přečteno 607x,
25.8.2014Slavnostní zahájení školního roku 2014/2015 se koná v pondělí 1. září. Žáci prvních tříd se sejdou i s rodiči v 8:00 hodin před kulturním domem, žáci 2. – 9. ročníku přímo ve škole.

Novými zaměstnanci školy se stali Vladimír Čípek (školník), Dita Štěpaníková (úklid) a Helena Frühaufová (asistence). Odchází Michal Hejč, Jitka Zouharová, Karel Zouhar.

Přes prázdniny bylo ve škole živo. Probíhala oprava toalet na prvním stupni, malovalo se, dokončen je relaxační a odpočinkový koutek pro žáky druhého stupně, téměř hotová je rekonstrukce jazykové učebny na druhém stupni, zakoupili jsme již čtvrtou interaktivní tabuli, nové lavice na první stupeň a stále pokračuje renovace školního bytu.

Také v letošním roce budeme využívat služby asistentů pedagoga; dokonce dojde k navýšení jejich počtu na sedm. Tato pracovní pozice je spojena s žákem s handicapem a je vázána na souhlas krajského úřadu. Asistent musí mít (anebo si v nejbližší době doplnit) pedagogické vzdělání.

Již poněkolikáté připravujeme pro žáky šestého ročníku adaptační pobyt. Jeho úkolem je navzájem seznámit děti z nově vzniklých třídních kolektivů a usnadnit jim začátek školní docházky na druhém stupni. Letošní „adapťák“ se koná 4. – 6. září v obci Suchý
.
Tradiční poznávací výjezd deváťáků do Prahy proběhne 24. – 27. září. Na programu bude poznávání hlavního města a jeho památek.

Na začátku září dostanou všichni rodiče žáků školy zdarma Občasník září 2014, ve kterém najdou termíny všech třídních schůzek, prázdnin, způsoby omlouvání žáků a další užitečné informace.

Mnoho úspěchů v novém školním roce 2014/2015 přejí zaměstnanci ZŠ Sloup.Diskuse


Zobrazit diskusi nebo přidat příspěvek


 Work time: 0.297 s | © 2018 Obec Šošůvka | Webmaster