Odložené utkání III. třídy mužů - středa 3. 5. 2006

přečteno 1228x,
4.5.2006

Veselý – Aleš Zouhar – Nemeškal, Odehnal, Bezděk – Klemsa (59. Knödl), Martin Mikulášek, Michal Mikulášek, Roman Zouhar – Vašíček (72. Petlach), Musil (87. Vymazal).

Branka: Luboš Bezděk.

Ve středečním dohrávaném utkání 16. kola porazili naši muži Lysice nejtěsnějším rozdílem, a drží tak stále druhou příčku s dvoubodovou ztrátou na vedoucí Sloup. Přestože naši hráči měli celé utkání převahu, jen těžko se dostávali do šancí a o výhře rozhodli až v závěrečné čtvrthodině.

Už ve 2. minutě zahrozili hosté, kdy jejich hráč nepříjemnou střelou ze dvaceti metrů vyzkoušel Veselého, který míč vyrazil. Potom převzal otěže zápasu náš celek a hrálo se pořád na polovině hostů. První možnost měl v 18. minutě Vašíček, ale po rohu hlavičkoval nad bránu. V 19. minutě si dával přednost v dobré pozici Bezděk s Vašíčkem, až konečně vystřelil prvně jmenovaný a míč zazvonil na levou tyč. Ve 34. minutě měl další možnost Vašíček, ale z otočky střílel vedle brány. Ve 39. minutě dal o sobě vědět i soupeř, když se Nemeškal nechal přehrát útočníkem Lysic a hráč hostů trefil tyč. V závěru poločasu byli aktivnější hosté, ale naši bránu neohrozili.

I druhý poločas měl podobný průběh. Hrálo se za naší stálé převahy, náš brankář si prakticky nesáhl na míč, jenže větší šanci si náš celek nevypracoval. Ačkoliv obrana Lysic nebyla nejjistější, našim hráčům chyběl před bránou větší důraz, a tak se nedokázali v koncovce prosadit. V 77. minutě byl faulován dvaadvacet metrů od brány Aleš Zouhar, k trestnému kopu se postavil Bezděk, zatočil míč přes zeď k pravé tyči a brankář na střelu nedosáhl – 1:0. V závěrečné desetiminutovce se soupeř nadechl k zoufalému náporu, ale naši hráči dokázali zastavovat jejich útočné snahy a v nastaveném čase mohli ještě pojistit naše vedení. K odraženému míči se dostal Martin Mikulášek, ale nastřelil pouze tyč a Vymazalova dorážka hlavou mířila vedle brány, ale na našem zaslouženém vítězství to nic nezměnilo.

V sobotu 6. května zajíždí celek mužů do Úsobrna, odjezd autobusu je v 15 hodin. V pondělí 8. května hrají muži v 17 hodin ve Vavřinci.

Výsledky 16. kola III. třídy mužů
Sloup – Benešov 3:1, Rozseč – Knínice 0:0, Ostrov – Vavřinec 1:1, Úsobrno – Ráječko B 3:2.

Zápasy 21. kola III. třídy mužů
Úsobrno – Šošůvka (na podzim 1:5), Sloup – Ráječko B (1:1), Vilémovice – Lysice (1:3), Vavřinec – Knínice (2:2), Benešov – Kunštát B (0:6), Rozseč – Lipůvka (0:3), Olomučany – Ostrov (0:1).

Zápasy odloženého 17. kola III. třídy mužů
Vavřinec – Šošůvka (na podzim 1:5), Lipůvka – Sloup (2:5), Kunštát B – Ostrov (0:0), Lysice – Úsobrno (3:2), Ráječko B – Olomučany (3:0), Vilémovice – Rozseč (0:0), Kninice – Benešov (2:4).