Utkání 22. kola III. třídy mužů, sobota 6. 5. 2006

přečteno 1149x,
10.5.2006

Veselý – Aleš Zouhar – Nemeškal, Odehnal (78. Petr. Mikulášek), Bezděk – Klemsa, Martin Mikulášek, Michal Mikulášek, Knödl – Vymazal, Roman Zouhar.

Branky: Knödl 2, Martin Mikulášek 2, Roman Zouhar 2, Odehnal.

Náš celek mužů dokázal i v pátém jarním utkání zvítězit a upevnil si druhou příčku. V zápase plném zajímavých okamžiků náš tým téměř celou dobu vedl a v závěru střetnutí třemi góly vyprovodil domácí debaklem.

První branka na sebe nenechala dlouho čekat. Ve 3. minutě centroval zprava Michal Mikulášek a Knödl pohotově poslal míč na bránu a brankář jej srazil za tyč – 0:1. Jenže v 10. minutě ukázali domácí, jak dokážou být před bránou soupeře důrazní při standardních situacích a po dlouhém autu a hlavičce sice Veselý míč vyrazil, první dorážku ještě odvrátil Aleš Zouhar, ale pak už domácí hráč dotlačil míč do sítě 1:1. Ve 14. minutě se po rohovém kopu dostal k míči Odehnal a jeho dorážku brankář, který byl v první půli nejslabším článkem domácí sestavy, pustil – 1:2. Na malém hřišti to byl především boj, ale pořád se bylo na co dívat a soupeř držel s naším mužstvem krok. Ve 26. minutě zahrával Bezděk trestný kop a míč po střele ze třiadvaceti metrů skončil na břevně. Ve 32. minutě po rohu hlavičkoval domácí hráč a Nemeškal u přední tyče zachránil. Ve 39. minutě jsme zahrávali roh, k odraženému míči se dostal Martin Mikulášek, jeho první střelu hráč vyrazil, ale pak už stejný hráč si v poklidu zpracoval míč a poslal jej přes bránící hráče do sítě – 1:3. Za dvě minuty prodloužil Vymazal hlavou míč za obranu na nabíhajícího Romana Zouhara, který byl sám před gólmanem a vedle něho poslal míč do sítě – 1:4. Jenže na konci 46. minuty zahrávali domácí trestný kop a jejich hráč střelou ze dvaceti metrů vymetl levý horní roh – 2:4.

Ve druhém poločase už měli naši hráči navrch, přesto mohl soupeř snížit v 66. minutě, kdy po rohu zakončoval jeho hráč a Aleš Zouhar odvrátil míč z brankové čáry. Ještě předtím měl v 62. minutě na noze pojistku Martin Mikulášek, který byl sám před brankářem, ale ten vyrazil nejen první střelu našeho hráče, ale i dorážku. V 68. minutě vytáhl gólman domácích nad bránu trestný kop Bezděka, ale v 73. minutě nedosáhl na centr Odehnala a Roman Zouhar hlavou skóroval – 2:5. V 84. minutě byl faulován Roman Zouhar na levé straně a Martin Mikulášek vymetl pravý horní roh domácí brány – 2:6. Potom se soupeř dvakrát prosadil před naší bránou hlavou, ale pokaždé šel míč vedle brány. V 87. minutě byl kuriózně po druhé žluté vyloučen domácí hráč, protože hrál, i když držel v ruce občerstvovací láhev. Z následujícího trestného kopu se dostal míč ke Knödlovi, který prudkou střelou z hranice šestnáctky uzavřel skóre – 2:7.

Známé výsledky 21. kola III. třídy mužů
Sloup – Ráječko B 4:0, Vilémovice – Lysice 3:1, Knínice – Vavřinec 5:0, Rozseč – Lipůvka 1:1, Olomučany – Ostrov 1:1, Benešov - Kunštát 3:1.