Skalice – Šošůvka 2 : 3 (2 : 0) – předčasně ukončeno

Zpráva z utkání okresního přeboru dorostu - hráno v neděli 21. května 2006

„Neuvěřitelný zkrat domácího brankáře“

24. kolo - Okresní přebor dorostu

Střelci našich branek: Jonáš Langr 2x (2:2 a 2:3), Jakub Darmovzal (2:1)

Sestava: Valach J. – Krátký M. – Julínek P., Pernica M.., Ševčík P. – Petr L., Petlach R., Petlach M., Sehnal P. – Darmovzal J., Langr J.

V neděli hostovali dorostenci ve Skalici. Poté, co prohráli poločas 2:0, se ve druhém dokázali zvednout, výsledek otočit, ale utkání mělo skandální konec, o který se zasloužil brankář domácího týmu. V 83. min. fyzicky napadl pomezního rozhodčího (kterým byl Stanislav Šindelka) a hlavní sudí následovně utkání ukončil.
O výsledku tohoto utkání rozhodne disciplinární komise, ale těžko se dá čekat, že by měla dojít k jinému závěru, než ke kontumaci utkání v náš prospěch.

V první poločase předvedl dorost podprůměrný výkon. Jednak inkasoval již ve druhé minutě po sérii chyb v naší defenzívě. Navíc v 15. min. přidali domácí druhý gól poté, co nedokázali naši obránci při rohovém kopu pokrýt záložníka domácích, který tak upravil už na 2:0! Naše hra byla v první půli doslova tragická. Hráči působili hodně podrážděně a domácím stačila jen trocha bojovnosti k udržování svého náskoku.
Do druhého poločasu však již nenastoupilo v našich dresech mužstvo smířené s porážkou, ale naopak tým bojující o titul okresního přeborníka. Hned od rozehrání jsme zatlačili domácí na jejich polovinu a už ve 49. minutě kapitán Mirek Petlach krásně prošel přes tři hráče po levé brankové čáře, přihrál před branku osamocenému Darmovzalovi a náš útočník bezpečně prolomil své střelecké prokletí, 2-1.
Dál jsme pokračovali v aktivní hře, ve které se prosazoval zejména Langr, který se dostal do dvou velkých šancí v 55. a 61. minutě. Nejprve však jeho samostatnou akci likvidoval brankář, poté po zmatku před brankou Skalice mířil do břevna. Zle s námi mohlo být v 67. minutě, kdy Valach fantasticky vyrazil míč směřující do naší branky. V 75.minutě jsme se dočkali vyrovnání. Parádní kombinaci mezi Darmovzalem a Langrem zakončoval druhý jmenovaný do poloodkryté branky, 2-2.
No a v 83. minutě následoval dlouhý pas na nabíhajícího Langra, ten zužitkoval svoji rychlost, utekl obránci a bezpečně prostřelil brankáře domácích, 2-3.
Po této brance neunesl domácí gólman totální obrat ve skóre a následovala již zmiňovaná inzultace asistenta rozhodčího.
Opět jsme dokázali, jak rozdílně může vypadat hra mužstva v jednom jediném zápase.
V pátek a v neděli nás čeká opět dvojzápas, kdy se po dvouletém azylu rozloučíme s vysočanským hřištěm. V pátek 26.5. hostíme od 18:00 celek Vísek a v neděli 28.5. od 14:00 Kotvrdovice. V pátek se odjíždí v 17:15 a v neděli ve 13:15 od hřiště. Netřeba dodávat, že případné dvě výhry nás můžou notně přiblížit k vítězství v soutěži. Trénink je ve středu od 18:15 na hřišti.

Fotografie

Poklidný začátek utkání.

22.5.2006

Hráči Šošůvky při útočení.

22.5.2006

Šokující konec. Poté, co brankář domácího týmu fyzicky napadl asistenta rozhodčího, musela být přivolána rychlá záchranná služba.