Znak obce a Nazev obce

Dnes je úterý
26. května 2020, 21. týden
svátek má Filip, zítra Valdemar

 
Které roční období se vám líbí nejvíce?

 12207
Jaro

 8156
Léto

 8021
Podzim

 7608
Zima

Nemáte zapnuté ukládání cookies! Hlasování do ankety není možné


Informace - Články

Tisk 

Naučte se pracovat s počítačem na kurzech za 100 Kč!


Na mnoha místech po celé republice pokračují počítačové kurzy Národního programu počítačové gramotnosti, garantovaného Ministerstvem informatiky (MIČR). Kurzy jsou určeny začátečníkům, či mírně pokročilým uživatelům, kteří se chtějí seznámit s počítačem a internetem.

Tomáš Pernica,
Příspěvky,
přečteno 1126x,
30.5.2006V současné době jsou v nabídce čtyři dvouhodinové kurzy, za každý z nich zaplatí účastník pouze sto korun, přičemž v ceně dotovaného školení jsou příručky a pro absolventy prvních tří kurzů i certifikát podepsaný ministryní informatiky.

V prvním kurzu se uživatel seznámí se základy práce s počítačem a běžnými programy, poté se naučí základům psaní textu a ve třetím kurzu se pod vedením zkušeného lektora podívá na internet a prozkoumá možnosti elektronické pošty. Ve čtvrtém, velmi aktuálním kurzu, se zájemci dozvědí řadu užitečných informací o Portálu veřejné správy, největším zdroji informací o úřadech a úředních záležitostech.

Školení pořádají vybraní partneři MIČR, v Jihomoravském kraji je to především společnost FPO s.r.o. Blansko, kde také najdete jednu z učeben.
Školení je určeno opravdu pro všechny, nejmladšímu absolventovi kurzů bylo 12 a nejstaršímu 84 let.“

Dále nabízíme možnost školení v mobilních učebnách, kde bude k dispozici 8 notebooků. Notebooky je možné na potřebnou dobu (např. týden) přivést kamkoliv.

Zájemci o školení mohou zavolat na telefonní číslo 516 418 763. Volné termíny také naleznete na http://www.fpobk.cz.Diskuse


Zobrazit diskusi nebo přidat příspěvek


 Work time: 0.494 s | © 2018 Obec Šošůvka | Webmaster