Soutěž v požárním útoku Sudice 12. 9. 2015

Dvanácté kolo Velké ceny Blanenska v požárním útoku

Vampigirl,
přečteno 312x,
12.9.2015

V sobotu 12. září se naše ženstvo vydalo na poslední závod seriálu Velké ceny Blanenska do Sudic.

Do soutěže jsme vstupovaly plné nervozity z průběžného prvního místa. Takticky jsme nechaly holky ze Sychotína, druhé v průběžném pořadí, jít na start před námi, abychom věděly, na jaký čas musíme jít. A štěstí přálo tentokrát nám, po sychotínském prostřiku na pravém proudu bylo jasné, že na základně se budou připravovat VÍTĚZKY VELKÉ CENY BLANENSKA - HASIČKY ŠOŠŮVKA.

Mnohým z nás tato skutečnost při přípravě základny nedošla, takže i tak nervy pracovaly naplno. Nejvíce asi u naší košařky Terky, která koš cvakala nadvakrát. Ale i tak jsme našim útokem s výsledným časem 17.72 s, napravo 17.31 s potvrdily, že požární útok umíme. V Sudicích stačil tento čas na vítězství, dokonce jsme pokořily tamní rekord dráhy.

Druhé místo s časem 17.75 s patřilo děvčatům z Němčic. Bronzový stupínek obsadily holky ze Senetářova časem 19.21 s.

Mužskou kategorii ovládl tým borců z Obory, kteří zvítězili v čase 17.37 s. Šošůvští muži skončili na 17. místě s časem 20.23 s.