Znak obce a Nazev obce

Dnes je úterý
7. července 2020, 27. týden
svátek má Bohuslava, zítra Nora

 
Které roční období se vám líbí nejvíce?

 12812
Jaro

 8698
Léto

 8600
Podzim

 8212
Zima

Nemáte zapnuté ukládání cookies! Hlasování do ankety není možné


Informace - Články

Tisk 

Naučte se pracovat s počítačem na kurzech za 100 Kč přímo v Šošůvce!


Na mnoha místech po celé republice pokračují počítačové kurzy Národního programu počítačové gramotnosti, garantovaného Ministerstvem informatiky (MIČR). Kurzy jsou určeny začátečníkům, či mírně pokročilým uživatelům, kteří se chtějí seznámit s počítačem a internetem.

Tomáš Pernica,
Příspěvky,
přečteno 1131x,
25.8.2006V současné době jsou v nabídce čtyři dvouhodinové kurzy, za každý z nich zaplatí účastník pouze sto korun, přičemž v ceně dotovaného školení jsou příručky a pro absolventy prvních tří kurzů i certifikát podepsaný ministryní informatiky.

V prvním kurzu se uživatel seznámí se základy práce s počítačem a běžnými programy, poté se naučí základům psaní textu a ve třetím kurzu se pod vedením zkušeného lektora podívá na internet a prozkoumá možnosti elektronické pošty. Ve čtvrtém, velmi aktuálním kurzu, se zájemci dozvědí řadu užitečných informací o Portálu veřejné správy, největším zdroji informací o úřadech a úředních záležitostech.

Školení pořádají vybraní partneři MIČR, v Jihomoravském kraji je to především společnost FPO s. r.o. Blansko, kde také najdete jednu z učeben.
Školení je určeno opravdu pro všechny, nejmladšímu absolventovi kurzů bylo 10 a nejstaršímu 84 let.“

Školení proběhne od pondělí 4.9.2006 do čtvrtka 7.9.2006 přímo v Šošůvce v zasedací síní obecního úřadu v mobilní učebně! Možné časy: 7h, 10h, 13h, 16h, 18h. Přesné časy začátků kurzu budou upřesněny dle zájmu.

Mobilní učebna obsahuje 8 notebooků, router s WiFi pro připojení do internetu a propojení počítačů a dataprojektor.Fotografie

Kurz NPPG v zasedací síní obecního úřadu.

17.7.2006

Diskuse


Zobrazit diskusi nebo přidat příspěvek


 Work time: 0.37 s | © 2018 Obec Šošůvka | Webmaster