Zpráva z utkání 7. kola III. třídy mužů, pátek 22. 9. 2006

přečteno 1008x,
26.9.2006

Veselý – Aleš Zouhar – Nemeškal, Odehnal, Michal Mikulášek – Koníček, Martin Mikulášek, Petlach (69. Bezděk), Knödl – Musil, Roman Zouhar.
Branky: Řehoř – Koníček.

V páteční hodové předehrávce zakončil náš celek mužů neuvěřitelnou sérii dvanácti výher na hřištích soupeřů. Naposledy nezískal náš tým tři body venku 23. září 2005, kdy prohrál v Ostrově 1:4. Utkání v Kunštátě nebylo povedené vystoupení našeho mužstva. Domácí celek, který se pohybuje na konci tabulky, byl našim hráčům rovnocenným soupeřem a náš tým zachránil alespoň bod až v samém závěru utkání.

Úvod patřil našemu mužstvu, které hýřilo pohybem a mělo převahu, ovšem jediné ohrožení branky znamenala prudká střela Koníčka z pravé strany z úhlu, kterou gólman vyrazil. Po deseti minutách bohužel naše aktivita opadla a ve 13. minutě mohli jít do vedení domácí, když jejich útočník prošel až před Veselého, který se slabou střelou z osmi metrů nemohl mít problém. V 16. minutě předvedl povedenou akci náš celek, když po centru Koníčka zakončoval pohotově Martin Mikulášek, ale minul bránu. Potom se ovšem odehrávala na hřišti holomajzna, kdy se oba týmy s předháněly v nepřesnostech. Ve 44. minutě si rozhodčí vymyslel faul proti naší bráně a domácí hráč střelou z pětadvaceti metrů otevřel skóre – 1:0.

Ve druhé půli byla na našich hráčích vidět přece jen snaha o opravu výsledku, ale domácí se zatáhli k šestnáctce a naše statická hra jen těžko mohla vést k překvapení obrany domácích. Kunštát hrozil z brejků, v 60. minutě Veselý promáchl tečovaný centr a domácí hráč mířil hlavou nad bránu. Střídaní přineslo oživení do našich řad. V 72. minutě střílel z otočky nečekaně Martin Mikulášek a míč se odrazil od břevna na čáru a ven z brány. Akce pokračovala a následující centr zleva poslal Roman Zouhar z ostrého úhlu do tyče. V 79. unikal domácí hráč, Bezděk ho zatáhl za dres a byl rád, že viděl pouze žlutou kartu. V 89. minutě přebral Koníček míč na půlící čáře, díky pomoci spoluhráčů, kteří odtáhli bránící hráče, prošel téměř na šestnáctku a parádní střelou z osmnácti metrů vymetl pravý horní roh a zachránil pro náš tým alespoň bod.

Ve čtvrtek 28. září se předehrává první jarní kolo. A mužstvo hostí od 16 hodin Vilémovice, B mužstvo hraje předzápas ve 13.45 proti Valchovu. Žáci v pátek 27. září hostí v 16.30 Vavřinec.
V neděli 1. října hraje A mužstvo v 15.30 v Lysicích, odjezd autobusu je ve 14.15.

Výsledky 7. kola III. třídy mužů
Knínice – Olešnice B 2:0, Vavřinec – Adamov 2:2, Vilémovice – Lysice 5:1, Ostrov – Úsobrno 2:2, Ráječko B – Benešov 6:0, Vysočany – Lipůvka 2:1.

Zápasy 14. kola III. třídy mužů (čtvrtek 28. září)
Šošůvka – Vilémovice (1. kolo 5:0), Vysočany – Vavřinec (2:1), Úsobrno – Benešov (1:2), Lysice – Adamov (5:0), Lipůvka – Olešnice B (1:2), Kunštát B – Ráječko B (1:2), Ostrov – Knínice (1:4).

Zápasy 8. kola III. třídy mužů (neděle 1. října)
Úsobrno – Kunštát B, Lipůvka – Ostrov, Adamov – Vysočany, Olešnice B – Vavřinec, Benešov – Knínice, Vilémovice – Ráječko B.