Zpráva z utkání IV. třídy mužů - hráno ve čtvrtek 28. září 2006

28.9.2006

předehrávané 14. kolo - IV. třída mužů

Střelec naší branky: Víťa Flek (1:5)

Sestava: Valach J. – Šindelka S. – Střítecký J., Hasoň V., Smutný A.– Petr L., Mynařík T., Mikulášek P., Sehnal P. – Flek V., Vymazal M.

Ve čtvrteční předehrávce 14.kola nastoupilo „béčko“ proti vedoucímu mužstvu tabulky z Valchova. Byli jsme rádi, že jsme hráli vůbec v jedenácti a poté co jsme v první půli drželi přijatelný výsledek, tak ve druhé části jsme „fyzicky odešli“ a výsledkem je vysoká porážka.

Od úvodních minut si počínali hosté mnohem aktivněji a v prvních patnácti minutách si vypracovali tři poměrně dobré příležitosti, naštěstí pro nás měli jejich hráči vychýlenou mušku. Vedení se favorit ujal ve 24.minutě, kdy ve velmi sporné situaci převzal útočník Valchova míč na úrovni bránících hráčů a sám před Valachem nezaváhal, 0-1.
Obdržená branka nás ale zas tak moc nedeprimovala a i když měl soupeř častěji míč na kopačkách, tak o sobě dávali vědět i hráči Šošůvky. Ve 31. minutě jen parádní zákrok brankáře hostí zabránil míči v cestě do sítě po pěkné Mikuláškově střele. Na druhé straně se Valchov pokoušel přidat gólovou pojistku, ale buď jejich střelci mířili mimo tyče nebo byl na místě brankář Valach.
V závěru poločasu nebyli naši hráči daleko od vyrovnání. Nejprve si na centr Lukáše Petra z pravé strany naskočil Mynařík a v dobré pozici hlavičkoval pouze do rukou brankáře a o chvíli později se strážce branky hostů dopustil fatální chyby, kdy mu vypadl z rukou poměrně lehký míč, ale Flek, který stál nejblíže, byl nenadálou příležitostí tak překvapen, že míč dobře netrefil a obrana Valchova následně nebezpečí zažehnala.

Druhá půle začala velkým náporem hostů. Našim hráčům začaly evidentně ubývat síly, čehož soupeř využil.
V 54. minutě napřáhl z devatenácti metrů útočník Valchova a jeho prudká a zároveň přesná střela skončila mimo dosah brankáře Valacha u jeho pravé tyče, 0-2.
V 58.minutě jsme inkasovali další branku, Lukáš Petr při pokusu o odkop nastřelil Šindelku a od něho se míč odrazil před útočníka Valchova, který ho pohodlně uklidil do odkryté branky, 0-3.
V těchto fázích utkání nás hosté jednoznačně přehrávali, do žádné větší šance jsme se nedostali a když už to vypadalo na náznak přečíslení z naší strany, byl zde ještě rozhodčí, který v tomto vcelku jednoznačném zápase hodně připískával hostům, i když ti to neměli vůbec zapotřebí.
Ukázkou rozhodování byl čtvrtý gól Valchova z 69. minuty, kdy u Valachovy branky zakončuje akci hráč hostí přejímající přihrávku a stojící metr za naší obranou linií, 0-4.
Naše hra byla hodně rozhozena a výsledkem byl pátý gól ze 75. minuty, kdy hosté dokonale rozebrali naši obranu a jejich útočník hlavičkoval osamocen do Valachovy sítě, 0-5. Našemu brankáři se dá jen těžko některá z obdržených branek vyčítat, naopak nás spíš podržel.
V samém závěru jsme přece jen zvedli hlavy a v 85. minutě se dočkali i čestného úspěchu, když si na rohový kop Sehnala naskočil Flek a korunoval svůj solidní výkon v tomto utkání gólovou hlavičkou, 1-5.

Další utkání sehraje „béčko“ již tuto neděli 1. října, kdy zajíždí na hřiště spolufavorita soutěže, a to do Lažan.
Odjezd osobními auty je ve 14.30. od hřiště.