Znak obce a Nazev obce

Dnes je pondělí
23. září 2019, 38. týden
svátek má Berta, zítra Jaromír

 
Které roční období se vám líbí nejvíce?

 9635
Jaro

 7193
Léto

 7121
Podzim

 6783
Zima

Nemáte zapnuté ukládání cookies! Hlasování do ankety není možné


Informace - Články

Tisk 

Lysice - Šošůvka 1:1 (0:0)


Zpráva z utkání III. třídy mužů, neděle 1. října 2006

Lukáš Zouhar,
Příspěvky,
přečteno 920x,
3.10.2006Veselý – Aleš Zouhar – Nemeškal, Odehnal, Bezděk – Koníček, Martin Mikulášek, Petlach, Knödl – Musil (87. Vymazal), Roman Zouhar.

Branky: Vlach – Petlach.

První říjnovou neděli sehrál náš celek mužů důležité utkání v Lysicích. Výsledek odpovídá dění na hřišti, jednalo se vyrovnaný zápas, ve kterém naše mužstvo přišlo o výhru až v nastaveném čase.

První poločas provázela opatrná hra, obě mužstva si byla vědoma důležitosti utkání a nechtěla připustit chybu. Lysice byly v prvním poločase aktivnější, měli míč více na svých kopačkách, ale naše obrana fungovala spolehlivě. Domácí se dostávali k ohrožení naší branky pouze ze standardních situací. Největší příležitost domácích přišla v 17. minutě, kdy po rohovém kopu hlavičkoval osamocený domácí hráč na rohu malého vápna, ale Veselý skvělým zákrokem tuto hlavičku zneškodnil. V prvním poločase zahrozili domácí ještě dvěma trestnými kopy, ale jejich provedení nebylo efektivní. Naše mužstvo se dostávalo k brance soupeře pouze sporadicky. Jediná vážná akce našeho mužstva bylo zakončení Romana Zouhara, ale pouze z ofsajdové pozice a ještě ke všemu vysoko překopl bránu.

Druhý poločas začal pro domácí šokem. Ve 48. minutě vhodil Musil aut na Petlacha, který se najednou objevil sám před domácím brankářem a z rohu malého vápna pohodlně obstřelil domácího gólmana – 0:1. Obdržená branka domácí zaskočila. Naši hráči napadali již v zárodku rozehrávky soupeře a domácí se jen stěží dostávali k ohrožení naší brány. Velkou příležitost k vyrovnání měli v 73. minutě, kdy se před Veselým zjevil domácí hráč, ale Veselý míč vyrazil a následnou dorážku již naši hráči odvrátili. O důležité body jsme přišli až v nastaveném čase, kdy po trestném kopu od rohového praporku hlavičkoval osamocený domácí hráč k zadní tyči – 1:1. Poté rozhodčí zápas ukončil.

V neděli 8. října hostí muži v 15.30 Úsobrno.

Výsledky 8. kola III. třídy mužů
Úsobrno – Kunštát B 1:0, Lipůvka – Ostrov 0:1, Adamov – Vysočany 3:1, Olešnice B – Vavřinec 0:1, Benešov – Knínice 1:4, Vilémovice – Ráječko B 1:2.

Zápasy 9. kola III. třídy mužů
Ráječko B – Lysice, Knínice – Vilémovice, Vavřinec – Benešov, Vysočany – Olešnice B, Ostrov – Adamov, Kunštát B – Lipůvka.Diskuse


Zobrazit diskusi nebo přidat příspěvek


 Work time: 0.312 s | © 2018 Obec Šošůvka | Webmaster