Zpráva z utkání III. třídy mužů, neděle 1. října 2006

přečteno 920x,
3.10.2006

Veselý – Aleš Zouhar – Nemeškal, Odehnal, Bezděk – Koníček, Martin Mikulášek, Petlach, Knödl – Musil (87. Vymazal), Roman Zouhar.

Branky: Vlach – Petlach.

První říjnovou neděli sehrál náš celek mužů důležité utkání v Lysicích. Výsledek odpovídá dění na hřišti, jednalo se vyrovnaný zápas, ve kterém naše mužstvo přišlo o výhru až v nastaveném čase.

První poločas provázela opatrná hra, obě mužstva si byla vědoma důležitosti utkání a nechtěla připustit chybu. Lysice byly v prvním poločase aktivnější, měli míč více na svých kopačkách, ale naše obrana fungovala spolehlivě. Domácí se dostávali k ohrožení naší branky pouze ze standardních situací. Největší příležitost domácích přišla v 17. minutě, kdy po rohovém kopu hlavičkoval osamocený domácí hráč na rohu malého vápna, ale Veselý skvělým zákrokem tuto hlavičku zneškodnil. V prvním poločase zahrozili domácí ještě dvěma trestnými kopy, ale jejich provedení nebylo efektivní. Naše mužstvo se dostávalo k brance soupeře pouze sporadicky. Jediná vážná akce našeho mužstva bylo zakončení Romana Zouhara, ale pouze z ofsajdové pozice a ještě ke všemu vysoko překopl bránu.

Druhý poločas začal pro domácí šokem. Ve 48. minutě vhodil Musil aut na Petlacha, který se najednou objevil sám před domácím brankářem a z rohu malého vápna pohodlně obstřelil domácího gólmana – 0:1. Obdržená branka domácí zaskočila. Naši hráči napadali již v zárodku rozehrávky soupeře a domácí se jen stěží dostávali k ohrožení naší brány. Velkou příležitost k vyrovnání měli v 73. minutě, kdy se před Veselým zjevil domácí hráč, ale Veselý míč vyrazil a následnou dorážku již naši hráči odvrátili. O důležité body jsme přišli až v nastaveném čase, kdy po trestném kopu od rohového praporku hlavičkoval osamocený domácí hráč k zadní tyči – 1:1. Poté rozhodčí zápas ukončil.

V neděli 8. října hostí muži v 15.30 Úsobrno.

Výsledky 8. kola III. třídy mužů
Úsobrno – Kunštát B 1:0, Lipůvka – Ostrov 0:1, Adamov – Vysočany 3:1, Olešnice B – Vavřinec 0:1, Benešov – Knínice 1:4, Vilémovice – Ráječko B 1:2.