Zpráva z utkání III. třídy mužů, neděle 15. října 2006

přečteno 927x,
15.10.2006

Střelci branek: Dufek 3x – Zouhar R., Bezděk

Sestava: Veselý - Zouhar A. (89. Klemsa) – Nemeškal, Odehnal, Bezděk – Koníček, Mikulášek M., Petlach M., Knődl – Zouhar R., Mikulášek P.(20. Vymazal)

Čtrnáct zápasů trvala neporazitelnost našeho celku mužů a zároveň čtrnáct zápasů naši muži neprohráli na hřišti soupeře, naposledy 23. září 2005 v Ostrově (1:4). Bohužel krize našeho týmu trvá. V posledních pěti utkáních naše mužstvo vyhrálo pouze jednou, uhrálo pouhých šest bodů a poprvé od třetího kola opustilo první místo tabulky.

Náš celek začal aktivně a již v 1. minutě prověřil pozornost gólmana Knődl, ten byl ovšem na svém místě. Poté však převzali taktovku domácí, přesto mohl jít do vedení náš tým, když Petr Mikulášek vybídl ke skórování Martina Mikuláška, jenže toho ve 12. minutě brankář vychytal. Pak se naše hra znovu začala utápět v nepřesnostech tak, jako v předcházejících utkáních. V 29. minutě se důrazně prosadil přes naši obranu hráč domácích a Veselému nedal šanci – 1:0. Ve vyrovnaném zbytku první půle se už nic zajímavého nestalo.

Naše mužstvo mohlo vyrovnat ve 46. minutě: Martin Mikulášek ideální přihrávkou našel nabíhajícího Romana Zouhara, jenže ten mířil mimo tři tyče. V 66. minutě měl na noze gól útočník domácích, ovšem Veselý skvěle vyběhl a hráče domácích donutil pálit nad bránu. V 70. minutě prošel centr Koníčka až na Martina Mikuláška, ten ale v šanci netrefil pořádně míč. Zdálo se, že Lipůvka vyhraje díky jediné brance, ovšem přišel těžko uvěřitelný závěr. V 85. minutě odkopával Odehnal od brány, Martin Mikulášek okamžitě přišel o míč a střela domácího hráče prošla pod tělem Veselého do brány – 2:0. Již za minutu byl faulován Martin Mikulášek, k trestnému kopu se postavil Roman Zouhar; gólman Lipůvky si postavil pouze dvoučlennou zeď a nestačil se divit, když po povedené střele našeho hráče lovil míč ze sítě – 2:1. Náš tým otevřel hru a již v 88. minutě běžel hráč Lipůvky sám na Veselého, jehož přehodil a další dobíhající hráč soupeře uklidil míč do sítě – 3:1. V posledních vteřinách zápasu ještě Petlach poslal do šance Bezděka a ten střelou o tyč upravil stav na konečných 3:2.

ŽÁCI: Adamov – Šošůvka 12 : 0 (9 : 0)

Příště: V neděli 22. října hostí „A“ tým od 15 hodin Adamov, žáci hrají v sobotu 21. 10. doma proti Lipovci. Zveme všechny fanoušky.