Znak obce a Nazev obce

Dnes je neděle
27. května 2018, 21. týden
svátek má Valdemar, zítra Vilém

 
Které roční období se vám líbí nejvíce?

 4744
Jaro

 3499
Léto

 3684
Podzim

 3778
Zima

Nemáte zapnuté ukládání cookies! Hlasování do ankety není možné


Informace - Články

Tisk 

Stolní tenis: 14. - 15. kolo KS II


TJ Šošůvka A: 28. - 29. 1. 2017

Stanislav Šindelka,
Příspěvky,
přečteno 466x,
29.1.2017KS II:

Další dva korálky na šňůrku vítězství navázali naši stolní tenisté. V sobotu si velice rychle poradili s Boskovicemi a v neděli bez větších problémů přehráli ambiciózní Holásky.


TJ Šošůvka A – Orel Boskovice A 10 : 1

Bezděk Luboš : 3 body / 3 dvouhry
Krátký Marek : 1,5 / 2
Obalil Jiří : 1,5 / 1
Kutil Libor : 1 / 1
W.O. : 3

V sobotním podvečeru nás čekalo okresní derby s Boskovicemi. Ty nakonec přijely jen se třemi hráči a tak v podstatě smířeni s porážkou. V jediné hrané čtyřhře naprosto s přehledem přehrál pár Jirka – Marek (ten dnes nahradil Štěpána) dvojici Zachoval – Svěrák 3-0. V první dvouhře pak Jirka zopakoval svůj velmi dobrý výkon ze čtyřhry a poráží 3-0 Zachovala. Naopak Marek neměl vstup do zápasu se Svěrákem vůbec dobrý a prohrával již 0-2 na sety, ovšem pak se výrazně zlepšil a utkání otočil ve svůj prospěch (3-2). To Luboš v dalším utkání se Suchým nepřipustil tu nejmenší komplikaci. První a jediný bod získají hosté až po duelu Marka se Zachovalem. Mára sice vyhraje první set, ale pak již nemá dost trpělivosti na soupeřovu hru a prohrává 1-3. Poté opět úřaduje Luboš a velice rychle zdolá Svěráka 3-0. Až za průběžného stavu 7-1 se za stůl dostane také Libor a nezdrží se dlouho. Bez ztráty setu poráží Suchého. A nakonec poslední desátý bod (jelikož soupeř tři duely prohrává z důvodu nenastoupení čtvrtého hráče) získá Luboš, který sice v souboji se Zachovalem za stavu 2-0 na sety poleví v koncentraci a nechá protivníka snížit, ovšem čtvrtý set je plně v režii našeho hráče.(3-1). Průběh duelu: 6:0, 6:1, 10:1.TJ Šošůvka A – TJ Holásky B 10 : 2

Bezděk Luboš : 3,5 bodu / 3 dvouhry
Konečný Štěpán : 3,5 / 3
Kutil Libor : 1,5 / 2
Obalil Jiří : 1,5 / 2

Nedělní duel měl být mnohem vyrovnanější. Přijelo třetí družstvo tabulky z Holásek. Ovšem naši hráči přes menší dramatizaci po prvních dvou dvouhrách zápas ovládli a připsali si další jasné vítězství. Úvodní čtyřhra je velmi dramatická a rozhoduje ji až pátý set, ve které poměrem 11-5 vyhrají Jirka se Štěpánem nad dvojicí Martinem a Tomášem Javůrkovými. To ta druhá je jednoznačnou záležitostí Luboše s Liborem, kteří bez problémů přehrají pár Javůrek Leoš – Sýkora 3-0. V první dvouhře nevyužije Jirka po výhře v úvodní sadě dva setboly v té druhé a nakonec se souboj s Martinem Javůrkem protáhne až do setu pátého, kde je lepší soupeř. Ještě nadějněji rozehraný zápas ztratí Libor. Ten vede s Tomášem Javůrkem 2-0 na sety, aby nakonec prohrál 2-3. Ovšem dvoubodové vedení máme bleskově zpět. 3-0 vyhraje jak Štěpán se Sýkorou, tak i Luboš s Leošem Javůrkem. Velice důležitou výhru pak připíše Libor. Stejně jako v prvním zápase získá vedení 2-0 na sety s Martinem Javůrkem, ale ztratí koncovky dvou dalších. Ovšem ve vyrovnaném závěru setu pátého vítězí náš hráč 11-9. Pak zabojuje Štěpán, jenž po prohraném prvním setu s Tomášem Javůrkem přidá na přesnosti a vyhraje 3-1. Další body přidá Luboš, který přes komplikaci v setu druhém přehraje Sýkoru 3-0 a také Jirka, jenž bezpečně poráží Leoše Javůrka. Po výhře Luboše, který po vyhraném prvním setu s Tomášem Javůrkem, dožene v tom druhém ztrátu, aby ve třetím jasně dominoval (3-0), uhraje závěrečný bod Štěpán. Prohraje sice s Martinem Javůrkem úvodní dva sety, ovšem pak v souboji, kde je obrovskou výhodou vlastní podání, vybojuje výhru 3-2. Průběh duelu: 2:0, 2:2, 10:2.


Za 14 dnů, přesněji v sobotu 11. února se opět představí hráči Šošůvky v domácí herně. Od 17:30 nám bude soupeřem Kuřim. A jelikož tentokrát se o víkendu hraje jen jediný zápas, tak si ho nenechte ujít.


Ostatní výsledky a tabulka ke shlédnutí na: http://stis.ping-pong.cz/htm/soutez.php?id=2375&rocnik=2016&oblast=420104Diskuse


Zobrazit diskusi nebo přidat příspěvek


 Work time: 3.566 s | © 2010 Obec Šošůvka | Webmaster