Stolní tenis - 12.- 13. kolo okresních soutěží

Dvořák Leoš : 3,5 bodu
Ševčík Jaroslav : 3,5
Zouhar Aleš : 3
Šindelka Stanislav st. : 2

V dalším zápase potvrdilo béčko v Rohozci roli favorita a vyhrálo i bez nemocného Marka. Obě čtyřhry skončí stejným výsledkem 3-0. Rozdíl je ve vítězích. Zatímco Aleš se Staněm na dvojici Suchomel Vít a Suchomel Miroslav nestačí, tak Jarda s Leošem dvojici Křížů Radka se Zbyňkem jasně přehrají. V prvním kole dvouher Leoš nedá žádnou šanci Zbyňku Křížovi a Jarda povolí Radku Křížovi jen jeden set. Ale Aleš prohraje 1-3 s Křížem Martinem a Staňa neuhraje ani set na Víta Suchomela. V dalším kole jdeme do vedení. Aleš i Leoš neztratí ani set, cenná je pak výhra 3-2 Jardy nad Martinem Křížem, ovšem prohraje Staňa. Bez ztráty setu zvládne i svůj třetí duel Leoš, když porazí Martina Kříže, Aleš zase zdolá Radka Kříže a po prohře Jardy se Suchomelem boduje Staňa po výhře 3-2 nad Zbyňkem Křížem. V kole posledním sice oživí domácí své naděje po porážce Leoše se Suchomelem, ale zbývající naše trojice boduje naplno a tak odvážíme další výhru do tabulky. Průběh duelu: 1:1, 3:3, 4:6, 5:9, 6:12.

Šošůvka B – Rájec A 8 : 10

Dvořák Leoš : 3 body
Krátký Marek : 2,5
Zouhar Aleš : 1,5
Ševčík Jaroslav : 1

Utkání s velice silnou Rájcí jsme těsně prohráli, ale naději na postup do baráže do KP stále živíme. V úvodní čtyřhře nestačila naše dvojice Jarda – Leoš na pár Svoboda - Sehnal v poměru 0-3. Srovnáme záhy díky výhře Aleše s Markem nad párem Zouhar – Vodák 3-1. První dvouhru vyhraje Leoš s Vodákem 3-1. Ovšem ostatním našim hráčům se nevede. Aleš prohraje se Svobodou 0-3, Jarda s Michalem Zouharem 1-3 a škoda Markovi prohry se Sehnalem v dramatickém utkání poměrem 2-3. Ovšem po další sérii je srovnáno. Aleš vydře výhru s Vodákem (3-2), Leoš bez problémů porazí Sehnala (3-0) a boduje i Jarda při výhře nad Svobodou (3-1). Prohraje pouze Marek se Zouharem. Po dalším kole nám ovšem protivník odskočí. Boduje pouze Marek (se Svobodou 3-1), Aleš i Jarda prohrají a v souboji dnes nejlepších hráčů prohrává také Leoš 1-3 se Zouharem. Podaří se nám ještě srovnat. Marek přehraje Vodáka a Leoš Svobodu, jenže Aleš prohraje 1-3 se Zouharem a v posledním zápase rozhodne o naší prohře zápas Jardy se Sehnalem, když je úspěšnější hráč hostů. Průběh duelu: 1:1, 2:4, 5:5, 6:8, 8:10.

RP III: Zbraslavec D – Šošůvka C 9 : 9

Krátký Marek : 3,5 bodu
Mikulášek Josef. : 2,5
Čupr Josef : 1

V jednom s klíčových duelů s ohledem na možný postup jsme ve Zbraslavci svoje šance moc nepozdvihli. Škoda hned čtyřher. Josef s Markem porazí pár Křepela – Charvát 3-1, ale Staňa s Jožkem pak prohrají 2-3 s dvojicí Odehnal – Stloukal 2-3 (pátý set 9-11). Ve dvouhrách se hraje vyrovnaně. V prvním kole vyhraje Marek se Stloukalem a Staňa s Charvátem shodně 3-2, ale Josef na Odehnala a Jožka na Křepelu nezískají ani set. Hůř s námi začíná být po kole dalším. Jožka zahraje výborně s Odehnalem a vyhraje 3-0. Jenže Marek ztrácí s Křepelou 0-2 na sety, pak sice srovná, ale koncovku páté sady ovládne domácí hráč (11-9). V pěti setech však prohraje i Josef s Charvátem a Staňa se Stloukalem. Po prohře Jožky s Charvátem (0-3), přehraje Marek Odehnala a veledůležitý bod poté získá Josef při výhře se Stloukalem (11-9 v páté sadě). Jenže Staňa prohospodaří náskok 2-0 s Křepelou a prohraje 2-3. Po prohře Jožky se Stloukalem a výhře Marka s Charvátem bojujeme alespoň o remízu. Josef připraví o neporazitelnost Křepelu (3-1) a v posledním duelu Staňa zvrátí za stavu 1-2 na sety utkání s Odehnalem k výhře 3-2 a tak nakonec neodjíždíme s prázdnou. Průběh duelu: 1:1, 3:3, 6:4, 8:6, 9:9.

Blansko D – Šošůvka C 11 : 7

Čupr Josef : 2 body
Mikulášek Josef : 2
Zouhar Michal : 2
Šindelka Stanislav ml. : 1

V Blansku jsme nastoupili v okleštěné sestavě a vezeme porážku. Prohrajeme obě čtyřhry. Jožka s Josefem s párem Jarušek – Žáček 1-3 a Michal se Standem s duem Vencel – Nedoma 2-3. Nedaří se nám ani úvod dvouher. Josef prohraje s Nedomou 2-3, Jožka s Jarůškem 1-3 a Standa se Žáčkem 0-3. Vyhraje pouze Michal v duelu s Vencelem 3-2. V kole dalším porazí Josef Jarůška a Standa Vencela, ale protivník stále drží náskok. Definitivně je rozhodnuto po kole třetím. To vyhraje pouze Jožka 3-2 s Vencelem, když ostatní naše trojice prohrává. V závěru alespoň korigujeme výsledek. Josef porazí 3-1 Vencela, Jožka 3-1 Nedomu, Michal 3-2 Žáčka a definitivu výsledku dá porážka Standy 1-3 s Jarůškem. Průběh duelu: 2:0, 5:1, 7:3, 10:4, 11:7.

RS II: Šošůvka D – Štěchov A 5 : 13

Šindelka Stanislav ml. : 4,5
Čupr Josef : 0,5 (jen čtyřhra)
Hloušek Ondra : 0
Kučera Libor : 0
Mrázek Petr : 0

V utkáni skupiny o 9. – 12. místo jsme prohráli se Štěchovem. Drama se hraje v první čtyřhře, kdy Standa s Jožkem porazí 3-2 pár Křelina Jaroslav – Dolníček. Naše duo mladíků Petr - Ondra naopak nestačí na dvojici Křelina Adam – Novák (0-3). Ve dvouhrách začne výhrou Standa, když přehraje Jaroslava Křelinu 3-0. Ovšem Libor prohrává 0-3 s Dolníčkem, stejným poměrem prohraje také Ondra s Adamem Křelinou a jeden set při porážce s Novákem vybojuje Petr. Další dvouhry pak mají podobný průběh. Daří se Standovi, který postupně porazí všechny soupeře. Naopak naši mladíci bod neuhrají, ovšem každý set, který získají je pro jejich herní vyzrálost dobrý. Průběh duelu: 1:1, 2:4, 3:7, 4:10, 5:13.