Znak obce a Nazev obce

Dnes je pondělí
18. března 2019, 11. týden
svátek má Eduard, zítra Josef

 
Které roční období se vám líbí nejvíce?

 7541
Jaro

 6037
Léto

 6215
Podzim

 5754
Zima

Nemáte zapnuté ukládání cookies! Hlasování do ankety není možné


Informace - Články

Tisk 

Ráječko B - Šošůvka 6 : 0 (3 : 0)


Zpráva z utkání 10. kola OP mužů, sobota 7. října 2017

Stanislav Šindelka,
Příspěvky,
přečteno 383x,
8.10.2017Sestava: Valach – Musil (82. Odehnal) – Maňoušek, Wágner, Baláž – Petlach, Fabiánek, Doležel, Bezděk (69. Šindelka), Mikulášek - Krátký (46. Koutný)

Střelci branek: Horák 3, Kopecký, Slavíček a Sehnal Martin


V sobotu v Ráječku naši hráči potvrdili, že jejich momentální výkony notně připomínají houpačku. Po dvou vítězstvích o minulém víkendu jsme tentokrát podali bezkrevný výkon plný chyb a zmatků, za který jsme si odvezli plný půltucet gólů. A to ještě naším absolutně nejlepším hráčem byl brankář Valach, jinak mohl být rozdíl ve skóre ještě vyšší.

Samotný úvod střetnutí nebyl zas tak špatný. Několikrát jsme dokázali ve středu hřiště zakombinovat a v 6. minutě jsme měli i první větší možnost střetnutí, když po průniku Fabiánka střílí z deseti metrů nad bránu Mikulášek. Ovšem naši hru od první minuty limitují zdravotní potíže Krátkého a tak ve hře dopředu postrádáme obvyklý důraz. Ten naopak nechybí domácím. V 10. minutě neodhadne příliš dobře centr mířící za obranu Musil a hráč Ráječka je rázem sám před brankářem. Pokus o lob, ale Valach vystihne a tuto první velkou možnost likviduje. Jenže ve 12. minutě už je bez šance. Zcela ignorujeme dlouhý míč letící po naší levé straně k brankové čáře, ten doběhne protihráč, centruje před bránu, kde z bezprostřední blízkosti zakončuje bez větších problémů další hráč soupeře, 1-0.
Naše hra se od tohoto momentu jen zhoršuje. Chybí souhra, nápad a problém máme i v komunikaci při herních situacích. Ve 20. minutě zahrávají domácí rohový kop a od Bezděka se míč odráží k naší levé tyči, kde ovšem bleskově zasáhne gólman Valach. Bohužel hned další rohový kop přinese změnu stavu. Necháme zcela volně hlavičkovat protihráče a míč končí podruhé v naší síti, 2-0.
Soupeř je při chuti a fotbalisté Šošůvky naopak marně hledají cestu k nějakému vážnějšímu ohrožení brány. V defenzívě nám to nefunguje, hráči se nezajišťují a tak Valach likviduje ve 23. další samostatný náběh na svou bránu. Ve 25. minutě pak po první sražené střele vytahuje parádní zákrok při dorážce. No a má i štěstí, když po dalším rohovém kopu, který nezvládneme bránit, míří střela hráče Ráječka mimo pravou tyč. Protivník bez větších problémů kontroluje hru a ve 39. minutě přidá další branku. Sice po třímetrovém ofsajdu, který rozhodčí pustí (ostatně rozhodčí tohoto střetnutí podal naprosto tristní výkon, chyby kupil na obě strany, a i když samozřejmě nerozhodl o výsledku, tak to co předváděl se hned tak nevidí) postupuje Sehnal sám na Valacha, kterému udělá kličku a pak zasune míč do opuštěné brány, 3-0.
Ve 42. minutě pak Ráječko zahazuje velkou možnost, kdy úplně volný hráč přestřeluje ze šesti metrů bránu.

Do druhé půle jdeme se snahou o zlepšení herní tváře, ale moc se nám to nevede. Ofenzívu nedokážeme doplňovat dostatečným počtem hráčů a tak bránu prakticky neohrožujeme. Naopak po dalším zmatku v pokutovém území Šošůvky střílí v 52. minutě protihráč nad břevno. V 58. minutě likviduje Valach výběhem na hranici „šestnáctky“ samostatný náběh a o minutu později si dá opakovačku při další možnosti domácích. Avšak v 70. minutě prodlouží nákop nešťastně za obranu Fabiánek a tentokrát už Valach souboj s útočníkem nevyhraje, 4-0.
Defenzívu máme totálně rozhozenou a nestíháme zachytávat opětovné náběhy domácích. V 73. minutě nám z ofsajdové pozice uteče útočník po pravé straně a předloží míč před prázdnou bránu spoluhráči, 5-0.
A v 76. minutě uzavře protivník střelecký účet zápasu, když Valach čelí dalšímu osamocenému protihráči, 6-0.
V 84. minutě pak předvedeme jedinou pohlednou útočnou kombinaci, kdy se Doležel hezky uvolní na levé straně, vběhne do pokutového území, předloží míč Maňouškovi, ale ten ranou z deseti metrů nastřelí jen padajícího brankáře. Poslední zajímavý okamžik duelu pak patří v 88. minutě Valachovi, jenž likviduje po závaru před svoji bránou vyloženou šanci Ráječka. Závěrečný hvizd rozhodčího je pak pro nás asi vysvobozením, jelikož dnes to bylo opravdu hodně špatné.Příště: Další rezervu, tentokrát z Boskovic, přivítáme v příštím utkání. To bude sehráno v Šošůvce v sobotu 14. října od 15 h. Zveme všechny příznivce.Mladší přípravka:
Šošůvka – Benešov / Kořenec 5 : 0 (2 : 0) Marek Odehnal 4 a Marek Štěpán
Šošůvka – Ráječko 0 : 17 (0 : 10)
Šošůvka – Černá Hora 8 : 0 (4 : 0) Marek Odehnal 6 a David Mikulášek 2Diskuse


Zobrazit diskusi nebo přidat příspěvek


 Work time: 0.336 s | © 2018 Obec Šošůvka | Webmaster