Stolní tenis: 7. kolo KS I

TJ Šošůvka A: 29.10.2017

přečteno 172x,
29.10.2017

V nedělním utkání jsme cestovali do herny lídra soutěže ze Slatiny. I z důvodu neúplné tradiční sestavy jsme asi mohli jen překvapit, ale to se nám vzhledem k celkem jednoznačné porážce nepodařilo.

SK Slatina Brno B - TJ Šošůvka A 10 : 3

Bezděk Luboš : 1,5 bodu / 3 dvouhry
Obalil Jiří : 1,5 / 3
Kutil Šimon : 0 / 3
Dvořák Leoš : 0 / 2

Úvodní čtyřhry nevypadají vůbec špatně. Jirka s Lubošem přehrají ve čtyřech setech Filu s Tůmou a Šimon s Leošem svedou pětisetové drama s párem Slavíček - Zetocha. Bohužel prohrávají 2-3. K první dvouhře nastoupil Luboš proti Filovi. První tři sety skončily shodně 12-10 a domácí hráč vedl 2-1. S vědomím náskoku pak zvládne i set čtvrtý a hned na úvod dvouher ztrácíme. A náskok domácích narůstá. Jirka prohraje se Slavíčkem 1-3, no a Šimon na Tůmu a Leoš na Zetochu neuhrají ani set. Luboš poté rozehraje zápas se Slavíčkem dobře. Brzy vede 1-0 na sety, ale koncovku toho druhého ztratí 10-12 a soupeř pak další dvě sady bezpečně ovládne. Zabojuje ovšem Jirka, když v pěti setech přehraje Tůmu. Jenže jinak se daří více Slatině. Šimon prohrává 1-3 se Zetochou a Leoš 0-3 s Filou. Luboš poté dokonale otočí stav z 0-2 na 3-2 v souboji s Tůmou, ale je to náš poslední bod. Jirka nenajde recept na hru Zetochy (0-3) a Šimon v utkání poslední naděje ztrácí zápas v poměru 1-3 s Filou. Průběh duelu: 0:1, 6:1, 6:2, 8:2, 8:3, 10:3.

Za 14 dnů nás čeká atraktivní dvojzápas s družstvy z Blanenska. V sobotu 11. listopadu hostíme od 17:30 Blansko C a v neděli 12. listopadu pak od 10:00 Zbraslavec A. Všichni příznivci stolního tenisu jsou zváni.