Stolní tenis: 19.-20. kolo okresní soutěže RP I

V oslabené sestavě jsme odehráli víkendová střetnutí a jak ze Žďárné, tak z Veselice jsme odešli poraženi.

Krátký Marek : 1,5 bodu / 3 dvouhry
Zouhar Aleš : 1,5 / 3
Mikulášek Josef : 0,5 / 3
Petlach Radek : 0,5 / 3

Ve Žďárné začneme skvěle, když vyhrajeme obě čtyřhry shodně 3-2. Aleš s Markem takhle zdolají Richtera s Meluzínem a Josef s Radkem uspějí proti páru Polívka - Sýkora. I první dvouhra nám přinese radost. Marek přehraje Sýkoru 3-1. Můžeme dokonce vedení navýšit, ale Aleš prohraje s Polívkou 2-3. A když prohraje Josef s Richterem 0-3 a Radek s Meluzínem 1-3, je srovnáno. Další dvě střetnutí se hrají na pět setů a obě ztrácíme. Marek nestačí na Polívku a Aleš na Richtera. Po porážkách Josefa s Meluzínem (0-3) a Radka se Sýkorou (1-3) mají již domácí dostatečný náskok. Marek si pak zahraje na pět setů s Richterem a ve vyrovnaném duelu prohrává. Bod tak připíše Aleš. V souboji s Meluzínem je opět k vidění pětisetová bitva a tentokrát se šťastnějším koncem pro našeho hráče. Následně však bohužel Josef se Sýkorou a Radek s Polívkou uhrají jen po setu a tím je konečný výsledek dán. Průběh duelu: 0:3, 8:3, 8:4, 10:4.

Veselice A - Šošůvka B 10 : 6

Krátký Marek : 3,5 bodu / 4 dvouhry
Petlach Radek : 1 / 3
Šindelka Stanislav st. : 1 / 3
Mikulášek Josef : 0,5 / 4

Ve Veselici vyhrajeme první čtyřhru, když Josef s Markem přehrají pár Nečas - Musil 3-1. To Staňovi s Radkem se moc nevede a prohrají s párem Skoták - Fabiánek 0-3. K první dvouhře nastoupí Marek a porazí Musila 3-1. Bohužel se nevede Josefovi, ten prohraje se Skotákem 0-3, ani Staňovi, jenž nestačí na Nečase po prohře 1-3. Zabojuje a srovná Radek, který přehraje Fabiánka 3-1. I druhé kolo dvouher začínáme lépe. Marek v pěti setech porazí Skotáka. Po prohře Josefa s Nečasem (1-3) hraje dlouhý zápas Staňa, aby Fabiánka zdolal 17-15 v páté sadě. Vedení nám však dlouho nevydrží, jelikož Radek prohraje s Musilem 1-3. Marek nám pak i potřetí zajistí lepší vstup do další série dvouher. Porazí Nečase 3-1. Jak se však ukáže je to náš poslední bod. Josef neuhraje ani set na Fabiánka, Staňa svůj druhý pětisetový zápas (s Musilem) tentokrát prohraje, no a Radek nezíská se Skotákem ani set. A když dnes poprvé prohraje Marek (s Fabiánkem 1-3), ukončí celý zápas střetnutí Josefa s Musilem v poměru 1-3. Průběh duelu: 0:1, 1:1, 1:2, 3:2, 3:4, 4:4, 4:5, 5:5, 5:6, 10:6.