Stolní tenis: 21. kolo okresní soutěže RP I

TJ Šošůvka B: 23.3.2018

přečteno 163x,
24.3.2018

V závěrečném vystoupení se naše béčko utkalo s 2. celkem tabulky ze Křetína (poslední 22. kolo s Rájcí bylo již dříve předehráno). Po výborném výkonu jsme hladce zvítězili a patří nám konečné 3. místo v tabulce RP I, což lze považovat za úspěch.

Šošůvka A - Křetín A 10 : 3

Dvořák Leoš : 2,5 bodu / 3 dvouhry
Kutil Šimon : 2,5 / 2
Mikulášek Josef : 2,5 / 3
Zouhar Aleš : 2,5 / 3

Hodně důležité jsou úvodní čtyřhry, které se nám povedou na výbornou. Josef s Alešem sehrají dramatický pětisetový zápas s dvojicí Maresch – Všianský. Sice prohráváme 1-2 na sety, ale čtvrtý i ten pátý vyhrajeme v poměru 11-9, celkově tedy 3-2. To Leoš se Šimonem si s naprostým přehledem poradí s párem Petr Koudelka – Ladislav Koudelka 3-0. K první dvouhře nastoupí Josef a jeho soupeřem je Maresch. Ten si absolutně neví rady s hrou našeho hráče a Josef vítězí 3-0. Další bod přidá Šimon. Petr Koudelka sice po výhře ve druhé sadě dorovná náskok našeho hráče, ale další dvě sady patří jednoznačně Šimonovi (3-1). Hosté se dostanou ke slovu až v dalších dvou dvouhrách. Leoš ve vyrovnaném duelu nestačí na Ladislava Koudelku (1-3), no a Aleš tentokrát prohrává se Všianským hladce 0-3. Mrzet nás to však dlouho nemusí. Šimon hraje velice dobře a bez ztráty setu si poradí s Mareschem. Leoš pak hraje podobný zápas jako svůj předchozí. Tentokrát je mu soupeřem Petr Koudelka a opět končí duel výsledkem 3-1. Ovšem ve prospěch hráče Šošůvky. Poté co si Aleš doslova „smlsne“ na Ladislavovi Koudelkovi (3-0), ještě Křetín vykřeše naději. Josef sice vyhraje první set s Všianským, ale ten pak hru zpřesní a vyhraje 1-3. Je to však poslední bod soupeře. Leoš přehraje Maresche 3-1, Aleš sice ztratí úvodní sadu s Petrem Koudelkou, ovšem pak zcela ovládne dění za stolem (3-1) a Josef nakonec završí svůj dnešní povedený výkon výhrou nad Ladislavem Koudelkou 3-1. Průběh duelu: 4:0, 4:2, 7:2, 7:3, 10:3.