Znak obce a Nazev obce

Dnes je pondělí
18. února 2019, 7. týden
svátek má Gizela, zítra Patrik

 
Které roční období se vám líbí nejvíce?

 7226
Jaro

 5776
Léto

 5991
Podzim

 5444
Zima

Nemáte zapnuté ukládání cookies! Hlasování do ankety není možné


Informace - Články

Tisk 

Šošůvka - Letovice 0 : 2 (0 : 0)


Zpráva z utkání 19. kola OP mužů, neděle 29. dubna 2018

Stanislav Šindelka,
Příspěvky,
přečteno 250x,
30.4.2018Sestava: Valach – Sehnal – Maňoušek, Krátký, Wágner – Doležel, Fabiánek, Bezděk, Mikulášek – Nečas, Šindelka (75. Odehnal)

Střelci branek: Stria a Bezděk

Poslední dubnovou neděli se v Šošůvce představily Letovice. Náš poměrně úzký kádr oslabila neúčast Knödla a Musila, a proto jsme se oproti minulým zápasům zaměřili spíše na defenzívu. Soupeř se představil ve velmi dobrém světle a zejména za výkon ve druhé části zápasu si vítězství zasloužil. Naše hráče nelze zatracovat, v první půli byli naprosto vyrovnaným soupeřem a s ohledem na celých devadesát minut se jim rozhodně nedá upřít snaha. Na druhou stranu jsme si však proti hodně běhavému protivníkovi nedokázali vypracovat žádnou vyloženou možnost a to se jen těžko dá pomýšlet na nějaký zásadní bodový zisk.

Úvodní dějství toho divákům moc nenabídlo. Oba celky se přes obranu soupeře prakticky nedostávaly a nějakých akcí, které by mohly vést k přímému ohrožení brány, bylo ještě méně jak šafránu na rozkvetlé louce. Z naší strany stojí za zmínku kombinace Doležela s Nečasem, kdy Pavel následně pohotově zakončuje na pravé straně z poměrně velkého úhlu a brankář míč vyráží nad břevno, no a pak přímý kop ze 17. minuty, kdy z nadějné pozice ze vzdálenosti dvaceti metrů trefuje Krátký jen zeď. Soupeř na tom nebyl o moc lépe. Ve 20. minutě těsně nedosáhne před Valachem na centrovaný míč útočník Letovic a ve 26. minutě skončí pohotová rána z osmnácti metrů jen v boční síti naší brány. Jinak se hrálo vyrovnané střetnutí, kde by se jen obtížně určovalo lepší družstvo.

Ovšem od začátku druhé půle přidaly Letovice na aktivitě a začaly se čím dál více usazovat před naší bránou. V 55. minutě pak nebyly daleko k vedoucí brance. Po rychlé kombinaci se před Valachem zjevuje osamocený útočník, ale Jarda předvede skvělý zákrok a míč vyráží, nastane velice nepřehledná situace, kdy soupeř 2x doráží do odkryté brány, ale pokaždé zasáhne některý z našich defenzivních hráčů. Protivník získává stále větší převahu a v 61. minutě máme i štěstí, když hlavička osamoceného protihráče končí přesně v místech, kde stojí připravený Valach. V těchto fázích zápasu se v ofenzívě nedokážeme prosadit, neudržíme déle míč na protivníkově polovině a tak jsme pod permanentním tlakem hostů. V 67. minutě likviduje Valach, který v posledních duelech chytá opravdu ve znamenité formě, samostatný náběh hostujícího útočníka. V 68. minutě má pak i štěstí, když po rozehraném rohovém kopu z pravé strany pálí pohotově z patnácti metrů další hráč Letovic a míč končí na břevnu brány Šošůvky. Ovšem v 69. minutě už nám nepomůže nic. Z poměrně nenápadné akce vystřelí Stria z šestnácti metrů přízemní lehce skákavou střelu, která zapadne přesně do pravého dolního rohu brány bezmocného Valacha, 0-1.
Obdržená branka nás donutí změnit rozestavení a Krátký se vysune do útoku. Ovšem Letovice hrají tento zápas v defenzívě ve velké pohodě a vůbec nás nepouští k zakončení. Navíc se v 73. minutě ukáže opět Valach, který zneškodní další vyloženou šanci Letovic. Až v 78. minutě se konečně dočkáme alespoň trochu vážnější možnosti před bránou Letovic. Bezděk zahraje rohový kop z pravé strany, nejvýše vyskočí Krátký, ale míč z jeho hlavy dokáže gólman Letovic zkrotit. Definitivní rozhodnutí padne v 82. minutě. Prudkou střelu z dvaceti metrů Valach jen vyrazí a neobsazený útočník hostů doklepává míč do sítě, 0-2.
Závěrečné minuty se pak už dohrávají. Domácí se sice snaží alespoň o zkorigování, ale dnes nám není přáno. Hosté se už také nikam neženou a pouze kontrolují zbývající minuty, který po posledním hvizdu rozhodčího značí jejich tříbodový zisk.


Příště: V dalším kole nás čeká výjezd do Lipůvky, která tabulku uzavírá, a tudíž už si moc ztrát dovolit nemůže. Hraje se v neděli 6. května od 16:30 h. Autokar odjíždí od fotbalového hřiště v 15:00 h..


Mladší přípravka: Šošůvka – Vysočany 2 : 4 (1 : 1) Odehnal Marek 2

Ml. přípravka příště:
Pátek 4. května v Šošůvce:
Šošůvka – Bukovinka v 17:00 h.
Šošůvka – Benešov / Kořenec v 18:00 h.Diskuse


Zobrazit diskusi nebo přidat příspěvek


 Work time: 0.277 s | © 2018 Obec Šošůvka | Webmaster