Znak obce a Nazev obce

Dnes je středa
26. června 2019, 25. týden
svátek má Adriana, zítra Ladislav

 
Které roční období se vám líbí nejvíce?

 8826
Jaro

 6752
Léto

 6697
Podzim

 6281
Zima

Nemáte zapnuté ukládání cookies! Hlasování do ankety není možné


Informace - Články

Tisk 

Stolní tenis: 1.- 2. kolo KS I


TJ Šošůvka A: 28.-29.9. 2018

Stanislav Šindelka,
Příspěvky,
přečteno 260x,
1.10.2018KS I:

Do své druhé sezóny v KS I vstoupili o „hodovém“ víkendu naši stolní tenisté. V té loňské jsme se horko těžko zachraňovali, a tudíž se čekalo zda-li se něco změní. První podstatnou změnou byl příchod zkušeného Martina Cetkovského ze Zbraslavce a tou druhou je dosavadní zodpovědný tréninkový přístup hráčů A týmu. No a obě dvě zmiňované změny sehrály podstatnou roli v úvodních dvou střetnutích, kdy jak v Bučovicích, tak v Brně naši stolní tenisté své protivníky jednoznačně přehráli a po dvou kolech jsou v čele celé soutěže! Nezbývá než věřit, že v letošním ročníku si příznivci kvalitního stolního tenisu přijdou při zápasech Šošůvky na své.


TJ Sokol Bučovice A – TJ Šošůvka A 2 : 10

Bezděk Luboš : 3,5 bodu / 3 dvouhry
Kutil Libor : 3,5 / 3
Cetkovský Martin : 1,5 / 2
Obalil Jiří : 1,5 / 2

Na půdě nováčka soutěže se nám vydaří obě čtyřhry. V té první nemá moc práce dvojice Luboš s Liborem proti páru Bil – Plšek a vyhraje jednoznačně 3-0. Hodně podobně se odvíjí i druhá čtyřhra. Jirka s Martinem vedou nad dvojicí Dragan – Macháň 2-0 a 10-6. Jenže poté soupeři uhrají 6 bodů v řadě a vynutí si další set. I v této sadě prohospodaří naši hráči náskok, prohrají ho 11-13 a jde se do pátého. Zde se obě dvojice střídají ve vedení, připíší se obě dvě i mečboly a nakonec ten rozhodující promění Jirka s Martinem ve výhru 12-10! Jde se na dvouhry a velice rychle máme pohodlný náskok. Luboš nedá absolutně žádnou šanci Plškovi (3-0) a stejným poměrem porazí Libor Bila, i když úvodní dva sety vyhraje po boji 11-9. Následně jsou k vidění dvě pětisetové bitvy. Jirka ztratí vedení 2-0 v zápase s Draganem, aby ten poslední vyhrál 11-8. Martin v dalším duelu vede 2-1 s nejlepším domácím hráčem Macháněm, jenže ve čtvrtém a pátém setu se prosadí soupeř. Naše jednička Luboš následně přehraje Bila 3-0 a vyhraje i Libor, i když s Draganem se pořádně zapotí, aby vyhrál 3-2. Stejný proběh zápasu s Macháněm jako měl Martin, pak absolvuje Jirka. Vede 2-1, aby nakonec prohrál 2-3. V rychlém sledu jdou pak rychlé výhry hráčů Šošůvky. Svoji první zapíše Martin, když přehraje 3-0 Plška a stejným poměrem porazí Luboš Dragana. Rozhodující bod pak přidá Libor, když Macháň využije jeho ztráty koncentrace ve třetím setu, ale jinak je jednoznačně lepší náš hráč (3-1). Průběh duelu: 0:5, 1:5, 1:7, 2:7, 2:10.


TJ Brno/Bystrc B – TJ Šošůvka A 0 : 10

Bezděk Luboš : 2,5 bodu / 2 dvouhry
Cetkovský Martin : 2,5 / 2
Kutil Libor : 2,5 / 2
Obalil Jiří : 2,5 / 2

V sobotním zápase nás čekal pro nás neznámý tým z Bystrce. K utkání jsme však přistoupili zodpovědně a výsledkem je vítězství bez ztráty bodu! Obě čtyřhry vyhrajeme 3-1. Luboš s Liborem přehrají Perničku s Chlíbkem a následně Jirka s Martinem ztratí také jen jeden set v duelu s Hanákem a Havránkem. První dvě dvouhry nemají dlouhého trvání. Luboš bez problémů a bez ztráty setu přehraje Perničku a stejně si vede také Libor v souboji s Chlíbkem. To Martin se proti Havránkovi docela zapotí. Ve vyrovnaném duelu vede 2-1 na sety, ale ten čtvrtý ztratí v koncovce 10-12. Ovšem v tom posledním má navrch náš hráč a tak vedeme již 5-0. Velmi dobře poté zahraje Jirka, který nenechá Hanákovi ani set. Bez ztráty setu pak projde i svou pátou soutěžní dvouhrou Luboš v souboji s Chlíbkem. Libor nastoupí do zápasu s Havránkem impozantně a vyhraje první dva sety shodně 11-3. Ovšem domácí hráč se neuvěřitelně vzepne a dokáže srovnat. Jenže pátý set je plně v režii Libora. Suverénní výhru 3-0 si v zápase s Hanákem připíše Martin a na Jirkovi je, aby zápas dohrál. Pernička sice v úvodu zlobí, když srovná na 1-1, ale třetí i čtvrtý set vyhraje s přehledem Jiří a ukončí tak celé střetnutí. Průběh duelu: 0:1, 0:10.


I za 14 dnů hrajeme v hernách v hernách soupeřů. Bude to o to náročnější, že bychom oba zápasy měli sehrát v sobotu 13. října. Nejprve nás v 10 hodin čekají velice silné Ivančice a pak od 17:30 nevyzpytatelné béčko Silůvek.Diskuse


Zobrazit diskusi nebo přidat příspěvek


 Work time: 0.257 s | © 2018 Obec Šošůvka | Webmaster