Znak obce a Nazev obce

Dnes je čtvrtek
27. února 2020, 8. týden
svátek má Alexandr, zítra Lumír

 
Které roční období se vám líbí nejvíce?

 11630
Jaro

 7593
Léto

 7313
Podzim

 6964
Zima

Nemáte zapnuté ukládání cookies! Hlasování do ankety není možné


Informace - Články

Tisk 

Bořitov - FK Vysočany / Šošůvka B 6 : 0 (2 : 0)


Okresní přebor okresu Blansko - 11. kolo

Stanislav Šindelka,
Příspěvky,
přečteno 414x,
15.10.2018Sestava: Konečný David – Musil Zbyněk – Ševčík Pavel, Odehnal Jiří, Baláž František – Šindelka Stanislav (46. Nemeškal Petr), Musil Zbyněk, Slouka Tomáš (46. Valach Jaroslav), Maňoušek Jiří – Furch Filip, Přibyl Martin

Branky: Pšikal Jan 4, Zouhar Petr a Žid Tomáš


Podruhé za sebou se nepodařilo rezervě skórovat a tentokrát jsme si navíc odvezli z Blanska, kde hraje svoje domácí zápasy Bořitov, pořádný debakl.

Venkovní zápasy béčka jsou si hodně podobné. Začneme aktivně, dokážeme být z počátku, když ne lepším, tak minimálně vyrovnaným soupeřem, ale postupem času ubereme z aktivity, pohybu a výsledkem jsou vysoké porážky. Také s Bořitovem nezačneme vůbec špatně a v 6. minutě je to náš tým, který má první možnost. Do dobré střelecké pozice se dostane Furch, ale neprostřelí gólmana domácích. Ti jsou naopak mnohem efektivnější. Ve 12. minutě je k vidění průnik po pravé straně, na následnou zpětnou přihrávku si naběhne neobsazený hráč Bořitova a z patnácti metrů posílá střelu mimo dosah gólmana Konečného, 1-0.
Můžeme však odpovědět. V 16. minutě se uvolní na levé straně Přibyl, před bránou se prosadí do zakončení Furch, ale cestu míči do sítě se postaví břevno brány Bořitova. Škoda je to o to větší, jelikož ve 20. minutě nachází přihrávka před naši bránu Pšikala, ten se vyhne brankáři a v podstatě dovede míč do sítě, 2-0.
Průběh zápasu naším celkem opravdu notně zamává a v podstatě úplně vyklidíme pole. Ve 30. minutě pak máme štěstí, když před Konečným zakončující hráč bránu přestřeluje. Právě David Konečný je pak prakticky až do konce zápasu naší nejvýraznější postavou. Ve 32. minutě likviduje samostatný únik hráče Bořitova a ve 39. minutě se blýskne pohotovým zákrokem po další střele osamoceného hráče, tentokrát z dvanácti metrů. Hráči naší rezervy se snaží o nějaké protiakce, ale nedá se hovořit o tom, že bychom se dostali vůbec k nějakému zásadnějšímu zakončení.

Druhá půle začne tak jak skončila ta první. Tlakem Bořitova. V 50. minutě máme ještě štěstí, když po průniku jejich fotbalisty, končí míč na levé tyči, ale v 53. minutě se prosadí přes obránce Pšikal a nedá Konečnému žádnou šanci zasáhnout, 3-0.
Pšikal je hlavním tvůrcem hry Bořitova a pro naše hráče prakticky nezastavitelný. Na druhé straně se dostane k hlavičce v 58. minutě aktivní Furch, bránu míjí a to jak také naše poslední střelecká možnost v zápase. Po vystřídání dvou našich zraněných hráčů, pak v 61. minutě odstoupí pro zranění i Přibyl a dohráváme v deseti. Drží nás Konečný v bráně, který si poradí z velkými šancemi v 67. minutě a pak v 72., ale se závěrem utkání začnou našim fotbalistům docházet síly, čehož Bořitov náležitě využije.
V 77. minutě zakončuje po samostatné akci, když si poradí hned se čtveřicí hráčů kolem sebe, Pšikal již na 4-0.
Ale nemá to být konečný výsledek. V 80. minutě uděláme chybu v rozehrávce a hned dva hráči domácích běží sami na Konečného, což nemůže skončit jinak než pátou brankou, 5-0.
A v 89. minutě nemáme ani štěstí, když odrazu od obrany využijí domácí k podstatě pohodlnému zasunutí míče do prázdné brány, 6-0.


Příště: Další zápas sehraje rezerva FK Vysočany / Šošůvka v neděli 21. října od 14:30 h. na hřišti v Šošůvce, kde přijede soupeř z Letovic. Zveme všechny příznivce a věříme, že se po dvou nevydařených zápasech „chytneme“.Starší přípravka:
Vysočany – Jedovnice A 1 : 4 (1 : 1) Václav Hejč
Šošůvka – Jedovnice B 2 : 9 (1 : 2) Marek Odehnal a Jaroslav Žáček
Vysočany – Jedovnice B 2 : 6 (1 : 2) Václav Hejč a Matěj Kuběna
Šošůvka – Jedovnice A 6 : 17 (3 : 10) Marek Odehnal 4, David Mikulášek a Daniel Opustil


Mladší přípravka:
Bukovinka – Šošůvka 9 : 3 (4 : 1) Jaroslav Žáček 2 a Alex Čípek
Jedovnice - Šošůvka 17 : 1 (8 : 0) Dominik ZouharDiskuse


Zobrazit diskusi nebo přidat příspěvek


 Work time: 0.253 s | © 2018 Obec Šošůvka | Webmaster