Sokol Doubravice - FK Vysočany / Šošůvka B 3 : 0 kontumačně

Okresní přebor okresu Blansko - 23. kolo

přečteno 165x,
20.5.2019

Sestava: Zouhar Ivan – Zouhar Aleš - Nemeškal Petr, Odehnal Jiří, Slouka Tomáš – Přibyl Martin st., Mrázek Petr

Vzhledem ke zraněním a velkému počtu omluvenek jsme do Doubravice odcestovali pouze se sedmi hráči do pole. Navíc se hned ve 2. minutě zranil při zákroku brankář Ivan Zouhar, který sice ještě na hřišti setrval do 8. minuty, ale jelikož byl s přibývajícím časem stále více limitován v pohybu, byl nucen za stavu 0-0 hřiště opustit. V tu chvíli klesl počet hráčů FK pod minimálních 7 a utkání bylo ukončeno s předpokládaným vítězstvím domácích 3 -0 kontumačně.

Příště: V neděli 26. května se naše béčko představí v domácím prostředí. Na hřišti v Šošůvce hostíme od 17 hodin soupeře z Bořitova. Zveme všechny příznivce.