Znak obce a Nazev obce

Dnes je čtvrtek
5. prosince 2019, 48. týden
svátek má Jitka, zítra Mikuláš

 
Které roční období se vám líbí nejvíce?

 10330
Jaro

 7245
Léto

 7184
Podzim

 6841
Zima

Nemáte zapnuté ukládání cookies! Hlasování do ankety není možné


Informace - Články

Tisk 

FK Vysočany / Šošůvka B - Bořitov 0 : 1 (0 : 0)


Okresní přebor okresu Blansko - 24. kolo

Stanislav Šindelka,
Příspěvky,
přečteno 231x,
28.5.2019Sestava: Valach Jaroslav – Petlach Radek, Wágner Tomáš, Škvarenina Libor, Zouhar Daniel (50. Petr Lukáš) – Šindelka Stanislav, Bezděk Luboš, Slouka Tomáš, Krátký Marek (31. Kašpárek Filip – 86. Odehnal Jiří), Šebela Dominik – Baláž František

Branky: Vágner Aleš


V hodně kombinované sestavě jsme čelili v nedělním odpoledni fotbalistům z Bořitova. Přes nadějné záblesky z úvodu jsme se po většinu zápasu především bránili trvalému tlaku soupeře, když především brankář Valach byl pro hosty hodně dlouho nepřekonatelnou překážkou. Bohužel jsme deset minut před koncem přece jen inkasovali, a i když jsme v nastaveném čase nebyli daleko od remízy, tak se o záchranu budeme muset porvat v některém ze zbývajících třech zápasů.

V úvodu zápasu jsme v ofenzívě hodně sázeli na Krátkého, který již ve 2. minutě využil nepřesnosti hostující obrany a snaží se pohotovou střelou ze sedmnácti metrů přehodit brankáře Bořitova, což se mu však nepovede. Ve 4. minutě se pak poprvé předvede brankář Valach, jenž likviduje samostatný průnik hráče soupeře. Hned o minutu později je rušno na druhé straně. Krátký si všimne vysunutého gólmana hostů a z poloviny hřiště posílá k jeho bráně dalekonosnou střelu, která se bohužel odrazí od břevna zpět do pole. S přibývajícími minutami se pak začneme dostávat pod tlak. Hosté jsou individuálně dobře vybaveni a tak nás stojí poměrně velké úsilí odolávat jejich nájezdům. Ale naše defenzivní činnost opřená o dvojici stoperů Wágner – Škvarenina působí kompaktně a tak se Bořitov do zakončení prosazuje velice těžce. No, a když už se mu to povede, tak Valach dokáže zasáhnout, jako například v 19. minutě, kdy dokáže zastavit přihrávku osamoceného útočníka, jenž hledá svého volného spoluhráče. Po odstoupení Marka Krátkého se naše ofenzivní činnost sníží na minimum a tak se hraje především před naší bránou. Ve 36. minutě se opět předvede Valach, jenž likviduje povedenou ránu z osmnácti metrů. S vypětím všech sil pak uhájíme remízový stav až do poločasu.

Chvíli po začátku druhé půle hřiště opustí pro zranění i Zouhar, ale nic nevzdáváme. Hraje se sice stále na naší polovině, ale odoláváme. V 55. minutě je pak vidění obrovská šance Bořitova, kdy hosté už posílají míč za překonaného Valacha, ale na brankové čáře stojící Petlach dokáže zasáhnout. Ačkoliv je tlak místy až drtivý, nedokáží se hosté dostávat do vyložených šancí. Hrajeme velice obětavě a očima posunujeme časomíru dopředu. V 75. minutě pak Valach likviduje další tutovku, když vyráží mimo tyče střelu ze čtrnácti metrů. Někdy máme i štěstí, když soupeř nedokáže zvolit to správné řešení. 78. minutě pak můžeme udeřit. Po průniku Wágnera střílí po jeho přihrávce z hranice „šestnáctky“ Bezděk, jenže míří pouze doprostřed brány. A tak se prosadí v 80. minutě hosté. Z druhé vlny si za naši obranu naběhne obránce Bořitova, aby vybíhajícího Valacha následně přízemní ranou prostřelil, 0-1.
V závěru přece jen vytáhneme hru a Bořitov začne bránit těsné vedení. Do největší šance se pak dostaneme až v nastaveném čase. Škvarenina rozehraje přímý kop, za obranu si naběhne Petlach, ale ze sedmi metrů posílá hlavou míč vedle levé tyče brány soupeře. Škoda, jelikož jen pár vteřin poté rozhodčí celý zápas ukončí.Příště: V neděli 2. června zajíždí naše rezerva do Letovic, kde bude od 16:00 h. čelit, na největším hřišti v soutěži, domácím fotbalistům.Diskuse


Zobrazit diskusi nebo přidat příspěvek


 Work time: 0.294 s | © 2018 Obec Šošůvka | Webmaster