FK Vysočany / Šošůvka A - TJ Dražovice 4 : 2 (3 : 1)

přečteno 113x,
28.5.2019

Sestava: Konečný David – Bezděk Luboš, Hejč Tomáš, Wágner Tomáš, Škvarenina Libor – Petržel Aleš, Grmela Miroslav (58. Zouhar Daniel), Doležel Petr, Šebela Martin (46. Šindelka Stanislav) – Beneš Michal, Torda Jan

Branky: Petržel Aleš, Bezděk Luboš, Torda Jan a Beneš Michal – Pelc Tomáš 2

Naše Áčko se v tomto ročníku rozloučilo s domácí půdou ve Vysočanech, a i když to byla rozlučka vítězná, tak předvedená hra neodpovídala naší představě.

Naše nejpovedenější akce přišla již v 6. minutě, když se po krásné kombinaci dostal k míči Petržel a přesnou střelou otevřel skóre dnešního utkání 1-0.
Jinak však hra domácího FK postrádala větší chuť a tak to byli spíše hosté, kteří drželi míč na svých kopačkách. Jenže jejich snahu úspěšně mařil vlastní gólman, který dnes neměl svůj den. Nejprve si v 28. minutě srazil míč do vlastní sítě z trestného kopu, který z půlící čáry zahrával Bezděk, 2-0.
Další chyba přišla v 37. minutě. Centrovaný míč do šestnáctky hostující brankář vyrazil pouze před sebe přímo na nabíhajícího Tordy a ten ranou rozvlnil síť za jeho zády, 3-0.
Soupeř ještě vykřesal jiskřičku naděje, když se ve 43. minutě dokázal prosadit hostující Pelc a uzavřel tak skóre první půle na konečných 3:1 pro domácí.

Druhá půle se nesla v duchu té první. Hostující hráči se snažili s nepříznivým stavem něco udělat a naši fotbalisté se už nejspíš viděli u televize při fandění národnímu týmu na mistrovství světa v hokeji. I tak jsme si v 74. minutě připsali čtvrtou branku zásluhou Beneše, 4:1.
Poslední branka padla v 87. minutě po naší chybě v rozehrávce, když se dnes podruhé prosadil hostující Pelc, 4-2.

Příště: V dalším zápase se naši hráči představí na hřišti soupeře. Tentokrát to bude v Čebíně, kde hrajeme v neděli 2. června od 15:30 h.