Znak obce a Nazev obce

Dnes je pondělí
3. srpna 2020, 31. týden
svátek má Miluše, zítra Dominik

 
Které roční období se vám líbí nejvíce?

 13021
Jaro

 8894
Léto

 8785
Podzim

 8374
Zima

Nemáte zapnuté ukládání cookies! Hlasování do ankety není možné


Informace - Články

Tisk 

FK Vysočany - Šošůvka


4. kolo: A + B

Stanislav Šindelka,
Příspěvky,
přečteno 173x,
26.8.2019I.B: TJ Sokol Kobeřice - FK Vysočany/Šošůvka A 1 : 1 (1 : 1)

Sestava: Valach Jaroslav – Ševčík Pavel (46. Grmela Miroslav), Wágner Tomáš, Beneš Michal, Zouhar Jan – Maňoušek Jiří, Bezděk Luboš, Hejč Jiří, Svoboda Dixie – Sehnal Luděk (71. Přibyl Martin), Krátký Marek

Branky: Kalouda Pavel – Krátký Marek

Č.K.: 79. Ondráček (Kobeřice)


Ve třetím utkání jsme zajížděli do Kobeřic, kteří stejně jako my v obou zápasech vyšly bodově naprázdno a tak se dal očekávat vyrovnaný souboj.

Po úvodním oťukávání běžela 8. minuta zápasu, na přetažený míč na zadní tyč si naběhl Krátký, a i když mu střela příliš nesedla, tak přece jen skončila za zády domácího brankáře, 0:1.
Na obdrženou branku domácí zareagovali takřka okamžitě, když se v 10. minutě po levé straně prokombinovali až do pokutového území a domácí Kalouda svou brankou srovnal stav utkání na 1:1.
Ve zbytku utkání se hrála vyrovnaná partie, a i když jsme si dokázali vytvořit mnohem více brankových příležitostí, tak v zakončení jsme si počínali nepřesně. Je velká škoda, že jsme dnes nebrali všechny tři body, protože hratelnějšího soupeře v této soutěži potkáme jen stěží. O tom se budeme moci přesvědčit již za týden, kdy na domácím hřišti přivítáme ambiciózního nováčka z Lelekovic, které trénuje bývalý ligový hráč René Wagner.


Příště: Střetnutí s Lelekovicemi bude sehráno v sobotu 31. 8. 2019 od 16:30 h. na hřišti v Šošůvce. Zveme všechny příznivce.

OP: TJ Sokol Rudice - FK Vysočany / Šošůvka B 7 : 2 (2 : 1)

Sestava: Valach Jaroslav – Petlach Radek, Wágner Tomáš, Ševčík Pavel, Zouhar Daniel – Maňoušek Jiří, Krátký Marek, Bezděk Luboš, Svoboda Dixie, Přibyl Martin – Sehnal Luděk

Branky: Lachman Jan 2, Magda Michal 2, Zouhar Tomáš, Mareček Lukáš a Matuška Filip – Maňoušek Jiří a Sehnal Luděk


Vzhledem k nezvykle velkému počtu absentujících fotbalistů jsme v sobotnímu odpoledni byli nuceni poslat do Rudice takřka totožnou sestavu jako pár hodin před tím do Kobeřic. Fyzická únava našich hráčů se pak naplno projevila v závěrečné třetině zápasu, který tak skončil vítězstvím domácího favorita.

Začátek střetnutí se nám moc nepovede. Již ve 3. minutě necháme příliš mnoho prostoru domácímu kapitánovi, který sám před Valachem nezaváhá, 1-0.
Přítomní diváci čekají hladký průběh, což ještě umocní situace z 16. minuty, kdy našeho brankáře poněkud překvapí střela z ostrého úhlu, 2-0.
Průběžný stav soupeře ukolébá, přizpůsobí se naší fyzicky úsporné hře a navíc začne dělat chyby. Máme několik možností ke vstřelení branky, ale to se povede až ve 38. minutě, kdy Maňoušek bezpečně promění penaltu po ruce jednoho z domácích fotbalistů, 2-1.

Druhou půli pak odehrajeme po zranění Ševčíka jen s deseti hráči. Přesto se nám povede srovnat. V 50. minutě využije Sehnal ideální příhry obránce Rudice a svůj náběh na gólmana zakončí přesně, 2-2.
Úbytek sil se však začne markantně projevovat a od 56. do 61. minuty inkasujeme až neuvěřitelně rychle 4 branky. Některé jsou smolné, některé pěkné, některé laciné, ale na tom, že se skóre bleskově pohne na 6-2 to nic nemění. Zbytek střetnutí se tak už jen dohrává, když gólovou tečku dá zápasu Filip Matuška, který povedenou střelou v 87. minutě uzavře střelecký účet, 7-2.


Příště: Naše rezerva se představí v neděli 1. září 2019 od 16:30 na hřišti ve Vysočanech, kdy budeme hostit dalšího spolufavorita soutěže z Jedovnic. I do Vysočan zveme všechny příznivce.Diskuse


Zobrazit diskusi nebo přidat příspěvek


 Work time: 0.005 s | © 2018 Obec Šošůvka | Webmaster