Znak obce a Nazev obce

Dnes je pondělí
21. ledna 2019, 3. týden
svátek má Běla, zítra Slavomír

 
Které roční období se vám líbí nejvíce?

 6478
Jaro

 5014
Léto

 5166
Podzim

 5143
Zima

Nemáte zapnuté ukládání cookies! Hlasování do ankety není možné


Informace - Články

Tisk 

TJ Šošůvka


Ohlédnutí za rokem 2001.

Stanislav Šindelka,
Příspěvky,
přečteno 1071x,
26.2.2002Vážení občané,

stručně bychom Vás chtěli seznámit s činností TJ Šošůvka za poslední období. Kromě jiných aktivit se činnost TJ zaměřuje především na kopanou. Fotbalový oddíl má v současnosti 3 družstva, a to družstvo žáků, dorostu a první družstvo. I když to nebylo vůbec jednoduché, od podzimní sezóny se podařilo znovu založit družstvo dorostenců. V pravidelných okresních soutěžích si fotbalisté vedou velmi dobře, zde jsou jejich výsledky po podzimní části soutěží:

V okresním přeboru je první družstvo na 7. místě ze 14, má 19 bodů. Nejlepším střelcem je Hynek Vašíček, který nastřílel 10 branek. Trenéry družstva jsou Aleš Zouhar a Petr Mikulášek.

Družstvo dorostenců je zatím 9. ze 13 družstev a má doposud 13 bodů. Trenérem je Jiří Koutný. Jestliže vezmeme v úvahu, že družstvo po několika letech začíná hrát okresní soutěže, je to jistě úspěch.

Tradičně výborných výsledků dosahují žáci, kteří jsou pod vedením Pavla Zukala zatím na 7. místě, i když došlo k oslabení tohoto družstva, protože se část žáků přesunula do dorostu.

Chtěli bychom touto cestou všem trenérům i hráčům poděkovat za dobrou reprezentaci TJ Šošůvka.

Neméně dobře si vede v Šošůvce i oddíl stolního tenisu. První družstvo ve složení Jaroslav Ševčík, Leoš Dvořák, Luboš Bezděk a Jiří Obalil ještě neprohrálo v okresním přeboru a bojuje o postup do krajských soutěží. Výrazných úspěchů dosahují naši hráči na bodovacích okresních turnajích. Na tradičním turnaji v Šošůvce z 53 startujících skončil Luboš Bezděk na 2. místě, když ve finále těsně podlehl Hegrovi ze Zbraslavce. V bodovacím turnaji ve Vysočanech ze 45 startujících dopadli naši ještě lépe, 1. místo obsadil Jiří Obalil, 2. místo Luboš Bezděk, 4. místo Leoš Dvořák, čtyřhra Leoš Dvořák – Ing. Ivo Sedlák skončila na výborném druhém místě.

Dobré výsledky vykazují i družstva malé kopané a nově založené družstvo kuželek.

Tato velmi bohatá činnost, která je mimochodem velmi finančně náročná, by se nedala provozovat bez nezištné pomoci mnoha občanů i Obecního úřadu v Šošůvce. Tímto bychom chtěli všem, kteří se zasloužili o rekonstrukci sociálního zařízení v kabinách, o Václavské hody, o sběr železného šrotu a mnoho dalších akcí, upřímně poděkovat. Věříme, že činnost TJ Šošůvka bude úspěšně pokračovat, že v létě oslaví 50 let organizované kopané v obci a že se v budoucnu podaří zlepšit sportovní areál na Bráně a třeba dojde i k zatravnění našeho hřiště.Diskuse


Zobrazit diskusi nebo přidat příspěvek


 Work time: 0.335 s | © 2010 Obec Šošůvka | Webmaster