Sestava: Valach – Petlach Radek – Nemeškal , Odehnal ,
Bezděk - Musil (78.Klemsa), Petlach Mirek,
Sehnal, Knödl - Krátký (83.Zouhar Ivan),
Zouhar Roman (88.Zouhar Aleš)

Střelci našich branek: Mirek Petlach, Musil a Krátký

V dalším mistrovském utkání se naše mužstvo představilo na hřišti Lipůvky, odkud v posledních dvou sezónách odjíždělo s porážkou. Tentokrát jsme ovšem soupeře zaskočili skvělým úvodem, díky kterému jsme se mohli radovat ze zaslouženého a určitě cenného vítězství.
Do utkání domácí vstoupili v bílých dresech prvoligového Liberce (dar místního patriota a bývalého reprezentačního brankáře Ladislava Maiera), takže se nezasvěcenému divákovi mohlo zdát, že se našemu celku postavil dvojnásobný přeborník republiky. Naši hráči si z toho však pranic nedělali a už ve 3.minutě udeřili. Musil vysunul na pravé straně Krátkého, ten poslal prudkou přihrávku do šestnáctky na nabíhajícího Mirka Petlacha, který střelou bez přípravy ze 13-ti metrů poslal míč nad vybíhajícím brankářem poprvé do sítě,0-1.
Takový úvod domácí zaskočil a než se z něho stačili vzpamatovat, přišla druhá branka. V 9.minutě vyprodukovali hráči Šošůvky akci, kvůli kterým se vyplatí chodit na fotbal. Na začátku byl Valach, který vyhodil míč na Musila, ten vyrazil vpřed, přihrál Sehnalovi, jenž přesně našel rozběhnutého Mirka Petlacha, který následně prostrčil míč mezi obránci do vápna vběhnutému Musilovi a náš záložník zakončil přízemní střelou , vedle vyběhnutého gólmana, k levé tyči, 0-2.
Takový průběžný stav překvapil asi všechny, ale byl odrazem toho co se na hřišti dělo. I když domácí dokazovali, že mají k dispozici technicky vyspělé hráče, tak naše defenzíva je k ničemu nepouštěla. Jedinou výjimkou byla situace z 19.minuty, kdy si na rohový kop naskočil domácí fotbalista a nikým neatakován hlavičkoval vedle pravé tyče.
To naši hráči byli mnohem nebezpečnější, prakticky každá naše akce hrozila přečíslením. Ambice Šošůvky na další vítězství výrazně posílila 30.minuta. Roman Zouhar poslal od levé postranní čáry dlouhou přihrávku na Krátkého, ten si na pravé straně doslova pohrál s obráncem a po svém uvolnění zamířil z osmi metrů, střelou po zemi, potřetí do branky domácích, 0-3.
Ve 35.minutě měl další gól na kopačce Knödl, který unikl po levé straně, ale jeho prudkou střelu brankář nadvakrát zlikvidoval. Už o dvě minuty později jsme však umožnili soupeři návrat do zápasu. Příliš laxně jsme přistoupili k akci domácích na naší pravé straně, následoval přetažený centr a neobsazený útočník Lipůvky hlavičkoval ze sedmi metrů do protipohybu brankáře Valacha, 1-3.
V závěru první půle bylo ještě k vidění po jedné nepřehledné situaci před oběma brankami, ale bez gólového efektu.

Ve druhé půli se domácí snažili o dohnání našeho náskoku, ale ta snaha byla asi tak vše co dokázali vyprodukovat. Naši hráči je do žádné větší šance nepustili a jestli měl někdo příležitost vstřelit branku, byli to právě fotbalisté Šošůvky. V 50.minutě se už naše střídačka radovala, ale radost se ukázala předčasná. Povedená střela Krátkého z 18-ti metrů skončila těsně nad brankou v ochranné síti. Pokračovali jsme dál v úspěšné taktice, kterou byla pozorná obrana, ale se snahou využití jakékoliv příležitosti k útoku. V 65.minutě postupoval na brankáře z pravé strany Roman Zouhar, ale jeho prudká střela branku minula.
V 68.minutě málem využil chybu obránce Krátký, ale brankář v poslední chvíli dokázal jeho střelu zablokovat. Další příležitost přišla v 79.minutě. Sehnal předvedl hezkou individuální akci, ale z 15-ti metrů branku minul.
V závěrečných minutách už domácí vrhali vše do útoku. V 90.minutě toho mohl využít Knödl, běžel sám na brankáře, ale poté střílel vedle levé tyče. Jediná velká šance soupeře přišla až v nastaveném čase. Na centr
z pravé strany si naběhl hráč Lipůvky, ale jeho hlavičku z osmi metrů Valach excelentně zlikvidoval.
Poté už mohla vytrysknout naše radost z dalšího tříbodového zisku.

Žáci: Černá Hora – Sloup 0 : 8 (0 : 3)
Michal Zouhar 4, Ondra Čípek 2, Dixa Svoboda a
David Keprt
Jednoznačná záležitost společného družstva našich žáků, když ještě brankář domácích spoustu šancí pochytal.