Znak obce a Nazev obce

Dnes je čtvrtek
27. února 2020, 8. týden
svátek má Alexandr, zítra Lumír

 
Které roční období se vám líbí nejvíce?

 11630
Jaro

 7593
Léto

 7313
Podzim

 6964
Zima

Nemáte zapnuté ukládání cookies! Hlasování do ankety není možné


Informace - Články

Tisk 

Přípravná utkání před sezónou 2009-10


TJ Šošůvka

Stanislav Šindelka,
Příspěvky,
přečteno 1026x,
26.7.2009V uplynulém týdnu sehráli naši fotbalisté hned tři přípravná utkání před startem do okresního přeboru (9.8. v Kořenci). Nejprve v neděli 19.7. odehráli utkání v Otinovsi. A včera tj. 25.7. se zúčastnili turnaje v Drahanech.

Otinoves – Šošůvka 3 : 2 (0 : 1)
Branky: Doležel 2

K utkání nastoupili tito hráči:
Valach – Zouhar Ivan, Nemeškal, Odehnal, Petlach Radek, Bezděk, Musil, Mikulášek Michal, Kuchař, Knödl, Zouhar Roman, Doležel a Vymazal.

V první půli byli naši hráči lepším celkem a poměrně brzy se ujali vedení. Ve druhém poločase se karta obrátila, domácí převzali otěže zápasu a skóre otočili. Nám se podařilo zkorigovat až těsně před koncem.


Turnaj v Drahanech:

Na turnaji se představili naši hráči v tomto složení:
Valach – Zouhar Ivan, Nemeškal, Odehnal, Bezděk, Petlach Radek, Kuchař, Petlach Mirek, Mikulášek Michal, Knödl, Doležel, Zouhar Roman a Vymazal.

smf: Drahany – Šošůvka 1 : 4 (0 : 4)
Branky: Zouhar Roman, Doležel, Bezděk a Petlach Mirek

V prvním poločase se ukázal v plné nahotě výkonnostní rozdíl mezi oběma celky. Naši hráči na hřišti naprosto dominovali a soupeře jednoznačně přehrávali, což dokázali vyjádřit i gólově. Druhý poločas se jen dohrával.

Ve druhém semifinále zdolali dorostenci Protivanova soupeře z Otinovse na penalty. V normální hrací době skončilo utkání 1-1. Na žádost našeho celku bylo nejprve sehráno finále a poté teprve utkání o 3.místo.


finále: Šošůvka – Protivanov (dorost) 5 : 1 (1 : 0)
Branky: Doležel 3, Zouhar Ivan a Vymazal

V prvním poločase dokázal soupeř držet krok. Ve druhé části utkání už ale nestačili jeho hráči našemu tempu a výsledkem bylo jasné vítězství, které znamenalo celkové vítězství v turnaji. Střelecky se zaskvěl Petr Doležel, který má zatím v přípravě parádní střeleckou formu.

Na neděli 2.srpna je naplánována generálka před prvním mistrovským utkání. Soupeřem našeho celku by měl být dorost FK Apos Blansko. Hraje se na našem hřišti. Předběžný začátek utkání je stanoven na 17 hodin.Diskuse


Zobrazit diskusi nebo přidat příspěvek


 Work time: 0.26 s | © 2018 Obec Šošůvka | Webmaster