Znak obce a Nazev obce

Dnes je pátek
14. prosince 2018, 50. týden
svátek má Lýdie, zítra Radana

 
Které roční období se vám líbí nejvíce?

 6027
Jaro

 4601
Léto

 4692
Podzim

 4656
Zima

Nemáte zapnuté ukládání cookies! Hlasování do ankety není možné


Informace - Články

Tisk 

TJ K20 Šošůvka


Koncem loňského roku jsme s nadšením přihlásili nový tým šošůvské malé kopané jménem K20 do Základní skupiny Malé kopané okresu Blansko.

Anna Ševčíková,
Příspěvky,
přečteno 873x,
1.6.2010Na jaře letošního roku jsme zahájili přípravy. Dali jsme do pořádku hřiště a pospravili branky. Naše éra začala přátelským utkáním s rivaly z OSK Blansko. Jen těsně jsme nedosáhli na výhru (4:3). Poté nás čekalo utkání v předkole o Pohár týdeníku ZRCADLO na domácím hřišti s týmem TJ Sokol Valchov „A“. Zde jsme okusili, jak se hraje 4. liga. Tým o 3 soutěže lepší s námi neměl mnoho práce (1:12). Před zahájením soutěže jsme si zvedli sebevědomí na týmu z Petrovic, který hraje o soutěž výš (1:1). O týden později jsme vlétli do víru soutěžních utkání. Přes několik porážek a jednu remízu jsme se dostali až k vysněné výhře. Tým, kterému jsme sebrali 3 body, byl Moravská Chrastová (3:2). Věříme, že vítězných zápasů přijde časem víc.
Závěrem musím poděkovat všem hráčům, kteří dbají na docházku a jejichž výkony jsou prozatím vyrovnané. Nemalý dík patří také TJ Šošůvka za podporu.

Petr Sehnal, K20 ŠošůvkaDiskuse


Zobrazit diskusi nebo přidat příspěvek


 Work time: 0.295 s | © 2010 Obec Šošůvka | Webmaster