Znak obce a Nazev obce

Dnes je středa
26. února 2020, 8. týden
svátek má Dorota, zítra Alexandr

 
Které roční období se vám líbí nejvíce?

 11630
Jaro

 7593
Léto

 7313
Podzim

 6964
Zima

Nemáte zapnuté ukládání cookies! Hlasování do ankety není možné


Informace - Články

Tisk 

Florbalový turnaj Velké Opatovice 26. 2. 2011


V sobotu 26. února v docela ranních hodinách se do Velkých Opatovic k základní škole začala sjíždět auta plná nadšených hasičů. Nekonaly se zde klasické závody v požárním útoku, jak by se mohlo zdát. Soutěžící vyměnili proudnice za florbalové hokejky. Po dlouhé, spíše nečinné zimě, jsme i my vytáhli protáhnout naše těla a vypravili se také do Opatovic.

Vampigirl,
Příspěvky,
přečteno 1358x,
4.3.2011Nastoupili jsme ve složení - Ivča Müllerová, Jirka Smutný, Lukin Keprt, Terka Tesařová a nové posily našeho sboru Nika a Lenka Řezníkovy. Na turnaj se sjelo osm družstev - SDH Velké Opatovice A,B, SDH Vavřinec, SDH Bořitov, SDH Černá Hora, SK Petrovice, SDH Jabloňany a samozřejmě my. Princip hry spočíval v zápasech po 15 minutách herního času a to každý s každým. Proto po odehrání všech 28 zápasů vypadlo okamžitě konečné pořadí.

Na úvodním nástupu jsme okoukli protihráče a zjistili jsme, že jsme jediné víceméně dívčí družstvo. Ale nenechali jsme se vystrašit, protože jsme si sem přijeli zahrát hlavně pro zábavu. Také jsme věděli, že po každém zápase bude naše srdíčko bušit, jako by chtělo vyskočit ven z těla. A to hlavně z důvodu našeho velkého počtu střídajících hráčů, který se zastavil na čísle jedna.

První zápas s Velkými Opatovicemi B byl pro nás vítězný 2:1, ale také poslední, který jsme vyhráli. Poté nás postupně porážela družstva Velké Opatovice A, Petrovice, Černá Hora, Bořitov a Vavřinec. Ale nás ani jedna z těchto proher neodradila, celý den jsme hráli, jako bychom měli na vítězství. V posledním zápase s družstvem z Jabloňan jsme měli velkou podporu v družstvu Velkých Opatovic B, které po celou dobu skandovalio v náš prospěch. To nás velice povzbudilo, a uhráli jsme krásnou remízu 2:2.

Vyhlášení proběhlo velice rychle po posledním zápase. Na posledním místě skončilo domácí družstvo B, na sedmém my, šesté místo obsadil SDH Jabloňany, páté SDH Černá Hora, bramborové místo zůstalo u domácího áčka, třetí příčku vybojovali kluci z SDH Vavřinec, druhé SDH Bořitov a vítězství si odvážel SK Petrovice. Nejlepším střelcem se stal Lukáš Martínek z Bořitova.

Pro nás to byla skvělá zkušenost a doufám, že příští rok to zopakujeme s větším počtem hráčů, a tím i lepším výsledkem. Myslím si, že nejen za sebe můžu říct, že to byl skvěle strávený den. A to také proto, že ve společnosti hasičů bývá přece každá akce perfektní.

Autor: Tereza Tesařová
Autor fotografií: Martin Janíček

Více fotek od Martina na www.sdh.sosuvka.comFotografie

4.3.2011

4.3.2011

4.3.2011

4.3.2011

4.3.2011

4.3.2011

4.3.2011

Diskuse


Zobrazit diskusi nebo přidat příspěvek


 Work time: 0.31 s | © 2018 Obec Šošůvka | Webmaster