3582

3773

3858

Zpráva z utkání 3. a 4. kola DIVIZE malé kopané

TJ Úsobrno vs. K20 2:2 (2:1), 14. 4. 2012; K20 vs. FC STARS Letovice 5:3 (2:1), 21. 4. 2012

Petr Sehnal,
přečteno 802x,
22.4.2012

TJ Úsobrno vs. K20 2:2 (1:2)

Sestava: Vymazal; Pernica M., Petr, Musil; Sehnal P., Hasoň, Pernica P.; Appel, Vintr

Branky: Vintr, Vymazal

Jen krátce bych se vyjádřil k utkání ve výše zmíněném Úsobrně. Do této malebné vísky, kdesi na konci světa, jsme zajížděli v poměrně nízkém počtu, ale i přesto jsme do posledních vteřin bojovali o vítězství.
Od prvních minut bylo jasné, že to dnes nebude lehké. Velice malé hříště plné drnů moc nenapomáhalo technické hře, ale to vlastně ani moc problém nebyl, protože té jsme dnes nebyli schopni. Po asi čtvrthodině hry se míč jaksi dokodrcal za naši brankovou čáru a už jsme prohrávali. To se nám ale nelíbilo, tak jsme trochu zabojovali. To přineslo dvě branky. O první se tak trochu postaral WinStřík, který důrazně, ale čistě tělem, postrčil soupeře, který zmaten tečoval Bohovo autové vhazování do vlastní branky. Druhou branku přidal Milda, který dnes chytal. Jeho nákop si našel cestu přímo pod víko soupeřovy branky, 1:2. Druhý poločas se hrálo tak, jak se hrálo. Vedli jsme, takže jsme nikam nespěchali. Soupeř z jedné z šancí ovšem propasíroval míč tvrdou střelou za Milanova záda. Rozešli jsme se s remízovým, myslím, že dnes pro oba celky zaslouženým, výsledkem 2:2.

K20 vs. FC STARS Letovice 5:3 (2:1)

Sestava: Meluzín; Musil, Pernica P., Pernica M., Klemsa; Sehnal P., Kuchař, Hasoň, Mynařík; Vymazal, Řezníček, Vintr

Branky: Vymazal, Řezníček, Kuchař 2x, Sehnal P.

Již před utkáním bylo víc než jasné, že dnešní utkání bude těžké a ani jedno z mužstev nikomu nic nedaruje. Začala velice důrazná a rychlá hra.

Po pár prvních minutách jsme zjistili, že jsme schopni s poměrně technickým soupeřem držet krok, ba ho i přehrát. Šance měli v prvních minutách oba celky. Po jasné ruce soupeře ve vápně jsme zahrávali pokutový kop. Míč si připravil Sehnal P., a velice důraznou střelou překonal brankáře, ovšem branková konstrukce zabránila vstřelení branky. Asi za dvě minuty poměrné nevybíravě skolil Zub důrazného útočníka hostí pro změnu v našem vápně. Soupeř se nemýlil a z 6 metrů překonal Zeldodlaka, 0:1. My jsme ovšem byli velice rychle schopni odpovědět. Milan po autu usměrnil míč přesně pod břevno, 1:1. Za dalších asi 5 minut jsme šli do vedení Řezňovou tvrdou střelou asi ze tří metrů, 2:1. V poločase jsme udělili taktické pokyny a vlétli do druhé půle se snahou zvítězit.

Vyhecované utkání nabízelo mnoho pěkných šancí na obou stranách. O vedení nás připravila asi deseti minutová „pomotanost“ všech našich hráčů na hřišti. Dostali jsme dva slepené góly, tedy stav se změnil na 2:3. Stav pro nás nepřijatelný, stav, se kterým jsme se nehodlali smířit a napnuli všechny síly. Celý poločas jsme předváděli velice bojovný výkon. Všechny branky jsme si však schovali na závěrečných 5 minut. První přišla po jasném faulu na Jiřina, kdy Jenda nekompromisně zavěsil 3:3. Další gól přišel asi o minutu později. Po velice pěkné kombinaci přes celé hřiště opět Jenda zakončoval 4:3. Minutu před závěrečným hvizdem se ještě podařilo staršímu z bratří Sehnalů rozvlnit síť soupeře, a tím zpečetit naše vítězství, když bodlem vymetl šibenici, 5:3.

Nutno vyzdvihnout bojovnost celého týmu a všem hráčům poděkovat za precizní plnění svých úkolů.

Příští kolo zajíždíme do Lhoty u Lysic, kde se v sobotu 28. 4. v 16:00 utkáme s místním celkem.