6779

Informace - Články - Diskuse

Autor: Staňa   Datum: 21.8.2011   Čas: 23:00:01
Předmět: tipovačka

1.kolo nepřineslo žádné bůchvíjaké výsledky. Ovlivněno bylo tím, že někteří tipovali jen některé zápasy. Takže to bylo spíš takové zahřívací.

Předmět: :)

Tak nevim jestli se smat nebo brecet...hlavne to fotbalovejsi je presny:)))) Jak rikal Netek pravej obrance to kopal do lesa a levej k Elimu...

Předmět: cest

zdar bozi,v Praze na picu,hokny na posrani,aspon ze ta Plzen vamos,tak se tam majte a v patek na zakonceni prazdnin v krmelcu cest :)

Autor: Staňa   Datum: 25.8.2011   Čas: 22:22:04
Předmět: sparta

Tak jsem se byl dnes podívat v K na fotbal, ale už se tam radši dívat nebudu. Ta televize co tam má pan Šenk je úplně k ničemu!!!!! V to studiu na konci říkali, jak Sparta hrála skvěle a co měla šancí a tady v té televizi jsme nic z toho neviděli, takže to muselo být všechno vystříhaný!!!!! Nebo byl špatnej signál!!! Budu se muset zeptat Vaňka.

Autor: Many   Datum: 26.8.2011   Čas: 01:11:01

televize je dobrá ale jako šancí na vítězství aspoň 3:0 Sparta rozhodně měla to zas jo viděl jsem to na vlastní oči a z blízka :)))) bohužel začli trošku hrát až ve druhé půli... ale druhej poločas hráči Vaslui více minut proležely než aby hrály... zklámání z dnešního zápasu...

Autor: atlas26   Datum: 26.8.2011   Čas: 12:14:41

No souhlasil bych spis se Stanem :) Ani mne nic jinyho nezbyva, jestli chcu dal bydlet v Sosuvce :) Jestli Sparta mela sance na 3 goly, tak to Vaslui taky s prehledem :) Ale asi tomu nerozumime, protoze co se delo v tom studiu, jak je Straka chvalil, tak sem si chvilkama i myslel, ze Sparta postoupila :D