Informace - Články


Stolní tenis - 15. kolo okresní soutěže RP II a 17. kolo RS II


Zápasy TJ Šošůvka 5. - 7.3. 2018

Stanislav Šindelka,
Příspěvky,
přečteno 270x,
11.3.2018RP II:

Ve Voděradech jsme nastoupili bez Aleše, ale nakonec jsme na půdě posledního celku tabulky uhráli remízu, která nám s největší pravděpodobností zajistila záchranu v soutěží RP II i pro příští sezónu.


Voděrady A - Šošůvka C 9 : 9

Petlach Radek : 3,5 bodu
Mikulášek Josef : 3
Šindelka Stanislav st. : 2,5
Šindelka Stanislav ml. : 0

Úvodní čtyřhru získáme pro sebe, když Staňa s Radkem přehrají pár Šmerda – Prokop 3-1. Standa ml. s Josefem hrají pak vyrovnaně s dvojicí Švancara – Trčka, ale nakonec prohrávají v pěti setech. Vyrovnané je i první kolo. Josef prohraje s Trčkou 1-3 a stejným poměrem ztrácí i Standa ml. s Prokopem. Ovšem Radek porazí 3-1 Šmerdu a Staňa v pěti setech Švancaru. Následnou výhru Josefa se Švancarou 3-1 a Radkovu s Prokopem 3-2, vykompenzují dvě naše porážky. Staňa nestačí v poměru 1-3 na Švancaru a Standa ml. neuhraje na domácí jedničku Trčku ani bod. Po výhrách Josefa a Staně zase odskočíme, ale Radek nestačí na Trčku, a i když Standa sehraje se Švancarou pětisetovou bitvu, tak nakonec prohrává. V posledním kole připíše důležitý bod Josef, jenž dožene dvousetovou ztrátu s Prokopem a nakonec vyhraje 3-2. V úplně obráceném gardu pak hraje Staňa s Trčkou. Sice vede 2-0 na sety, ale nakonec prohrává v páté sadě 11-13. Když pak Radek porazí 3-1 Švancaru a Standa stejným poměrem prohraje se Šmerdou je o konečné remíze rozhodnuto. Průběh duelu: 1:1, 3:3, 5:5, 7:7, 9:9.RS II:

Déčko v domácí střetnutí s Bořitovem sehrálo vyrovnaný zápas, ve kterém už ani jednomu ze soupeřů o mnoho nešlo. To éčko prohrálo hodně smolně v herně Suchého a bude je čekat souboj o konečné 13. místo s Velenovem C.


Šošůvka D - Bořitov C 10 : 8

Zouhar Michal : 4,5 bodu
Šindelka Stanislav ml. : 3,5
Furch Filip : 1
Valach Jaroslav : 1 / 3 dvouhry

V první čtyřhře Standa s Michalem jednoznačně přehrají pár Fojt – Málek 3-0. To Jardovi s Filipem se vede hůř a prohrají s párem Schiffneder – Blažek 1-3. Hned první dvouhra je dramatická a Standa nakonec porazí Blažka 3-2. Pak sice Filip nestačí na hostující jedničku Schiffnedera (0-3), ale vyhraje jak Jarda s Málkem (3-1), tak Michal s Fojtem (3-0). V kole druhém hosté díky Blažkovi a Schiffnederovi, kteří porazí Filipa resp. Jardu, srovnají. Ale náskok nám vrátí zpět výhry Michala a Standy. Klíčovým duelem se pak ukáže zápas obou jedniček, když Michal porazí Schiffnedera 3-1. Po sérii výher, když Filip porazí 3-1 Fojta, Standa 3-1 Málka a Michal 3-0 Blažka je o našem vítězství rozhodnuto. V závěru ještě v souboji se Schiffnederem přijde o dnešní neporazitelnost Standa (0-3), ale to naší cestě k vítězství nezabrání ani to, když skrečujeme poslední dvouhru. Průběh duelu: 1:1, 4:2, 6:4, 9:5, 10:8.Suchý B - Šošůvka E 10 : 8

Hloušek Ondra : 4 body
Dujka František : 2
Mrázek Petr : 2
Kučera Libor : 0

Na Suchým ztratíme obě čtyřhry. František s Liborem prohrají 2-3 s párem Kočvara Petr – Minxová a Ondra s Petrem neuhrají ani set na pár Kočvara Martin – Látal. V první dvouhře hraje na pět setů a úspěšně František, který porazí Petra Kočvaru. Bohužel nedaří se Liborovi, jenž ztrácí zápas s Minxovou v poměru 0-3. Výborně poté zahraje Ondra, který jednoznačně poráží Martina Kočvaru 3-0. Avšak na domácí jedničku Látala si nepřijde Petr (0-3). Sníží František, který porazí 3-1 Minxovou. Libor pak statečně bojuje s Martinem Kočvarou, ale prohraje 2-3. Skvělým výkonem se dnes prezentuje Ondra. Ten porazí dokonce domácího Látala 3-2. Velká škoda, že na Ondry nenaváže v dalším zápase Petr. Ten prohraje 2-3 s Petrem Kočvarou. Po prohrách Františka a Libora to už vypadá špatně, ale opět zahraje Ondra. 3-2 zdolá i Petra Kočvaru. A když vyhraje 3-0 Petr s Minxovou, tak máme šanci. Bohužel o tu přijdeme po pětisetové porážce Františka s Látalem a prohře 1-3 Libora s Petrem Kočvarou. Na závěr završí Ondra svůj výborný výkon výhrou nad Minxovou 3-0 a Petr kosmeticky upraví výsledek, když zdolá 3-2 Martina Kočvaru. Průběh duelu: 2:0, 4:2, 6:4, 8:6, 10:8.


Playoff o 11. – 14. místo:

Suchý B - Šošůvka E 10 : 8
Žďárná D – Velenov B 12 : 6


Ostatní výsledky a tabulky ke shlédnutí na: https://stis.ping-pong.cz/htm/soutez.php?id=2926&rocnik=2017&oblast=420701Diskuse


Zobrazit diskusi nebo přidat příspěvekhttp://www.sosuvka.com - Informační server obce Šošůvky