K20 - HŘEBCI Ludíkov 2:1 (1:0) - 7. 4. 2012

Sestava:
Meluzín; Koler, Bedna, Jiřin, Peca; Jenda, Bůch, Vojta; Džigu, Winstřík, Pepé

Střelci:
Kuchař, Sehnal. P

V sobotu jsme na domácím hřišti přivítali nováčka v soutěži a to HŘEBCE Ludíkov. Přívlastek Hřebci byl velice výstižný. Přijel až snad přemotivovaný celek s velice impulzivním kapitánem a spoustou fanoušků. Celý zápas byl hodně vyhecovaný a nikdo nikomu nic nedaroval.

Od prvních minut bylo jasné, že utkání bude velice tvrdým soubojem. Ludíkovští si nenechali nic líbit, a i když mnohdy pravdu neměli, hádali se, jako kdyby šlo o život. První vteřiny utkání byly věnovány obrovskému množství chaotických střel ludíkovských hráčů. Žádná z nich naštěstí neskončila v síti, jelikož Zeldodlak byl na svém místě a snad ještě dál. Pak přišla naše chvíle a po pár nezdařených pokusech našich útočníků se projevil velice dobře hrající Jenda, který po individuální akci rozvlnil síť soupeře, 1:0. Do konce poločasu jsme se dočkali ještě pár velice důrazných odkopů kapitána soupeře, avšak oči fanouška mohlo potěšit i několik našich povedených akcí, které ovšem neskončily gólem. Dokonce nováček Pepé spočinul ve své životní šanci, ale byl tím tak zaskočen, že než stihnul zakončit, o míč přišel.

V poločase jsme se shodli na tom, že bude dobré se soupeřem nediskutovat a hrát si naši malou kopanou, což se nám po velkou část druhého poločasu dařilo. Soupeř byl schopen se psychicky rozebírat sám neustálým dohadováním se, hlavně mezi sebou. Stalo se sice, že po chybách v naší obraně se chlapcům z Ludíkova podařilo vyrovnat, tedy stav se změnil na 1:1, ale s tím jsme nebyli ochotní se smířit. V druhé polovině jsme velice často ohrožovali branku protihráčů, brankář však svými pěknými zákroky udržel stav až téměř do konce. Pět minut před koncem utkání se nám po velice pěkné akci podařilo vstřelit branku. Koler vzadu nabral míč, práskl ho Bohovi na půlku, který udělal pár kroků a přes zbrkle vybíhajícího brankáře přesně zakončoval, 2:1. Snad zkušenost nás dovedla k vítěznému konci utkání. V poslední asi čtvrthodině jsme drželi míč převážně na našich kopačkách. Na závěr si neodpustím hodnocení letošního nováčka. V ludíkovském týmu je vidět velký potenciál, nejen co se týká bojovnosti. Hodně důležité pro ně bude, aby se uklidnili a nehádali se mezi sebou.

Všem hráčům K20 je nutno poděkovat za bojovný výkon. Hodně důležité je, údajně, také sdělit čtenářům, že Přemek dostal koňára.

Příští utkání zajíždíme 14. 4. 2012 do Úsobrna, kde se utkáme v 16:00 s místním celkem.