Znak obce a Nazev obce

Dnes je úterý
22. června 2021, 25. týden
svátek má Pavla, zítra Zdeňka

 
Které roční období se vám líbí nejvíce?

 15226
Jaro

 10682
Léto

 10544
Podzim

 9933
Zima

Nemáte zapnuté ukládání cookies! Hlasování do ankety není možné


Informace - Akce

Tisk 

Mobilní sběr neb. odpadu, pneumatik, elektroodpadu (sobota 15.5.2021)

od 11.00 – 11.30 h za kulturním domem v Šošůvce

Mobilní sběr nebezpečného odpadu, pneumatik, elektroodpadu
v sobotu 15. 5. 2021 od 11.00 – 11.30 h za kulturním domem v Šošůvce

Jedná se o mobilní sběr, proto je nutno přivézt odpad na místo v určenou hodinu a předat jej přímo pracovníkům svozové firmy.

Nebezpečný odpad: motorové a chladící oleje, brzdové kapaliny, barvy, ředidla, tmely, lepidla, veškeré nádoby od olejů, maziv, barev, lepidel, brzdových kapalin, tlakové nádoby obsahující nebezpečnou výplňovou hmotu, nádobky od sprejů a tmelů nebo výplňových hmot, nepoužitelná léčiva, zářivky, výbojky, vše, co obsahuje rtuť nebo líh, akumulátory, baterie všeho druhu, tonery a barvy do tiskáren, absorpční činidla, filtrační materiály, čisticí tkaniny a textilie, oděvy, rukavice, štětce, válečky a obaly znečištěné nebezpečnými látkami, agrochemické odpady, jedy, kyseliny, zásady, pesticidy, fotochemikálie, rozpouštědla, desinfekční prostředky a všechny nádoby od těchto odpadů, brzdové obložení a brzdové destičky, asfaltové odpady, tlakové hadice, autokabeláže, el. vodiče obecně, znečištěná pryž a vše, co přišlo do styku s ropnými látkami.

Pneumatiky bez ráfků kol:
z automobilů, motocyklů, traktorů, kultivátorů, povozů nebo jiných kolových zařízení.

Elektroodpad:
Nepotřebné elektrozařízení musí být vždy kompletní - nerozebrané.
Sbírají se chladničky, ledničky a mrazáky, elektrické pračky, sušičky, ždímačky, el. sporáky, varné desky, el. topidla, dále televizory, rozhlasové přijímače, PC sestavy i jednotlivé části včetně přípojných vodičů a různé domácí elektrospotřebiče, vysavače, elektronářadí, kalkulačky, telefony, mobilní telefony, tedy vše, co je na elektriku jakéhokoliv napětí, elektrické hračky.
Pokud budou odevzdávat fyzické či právnické osoby odpad z podnikání, musí obci odevzdání odpadu zaplatit.
 Work time: 0.037 s | © 2018 Obec Šošůvka | Webmaster