Znak obce a Nazev obce

Dnes je pátek
1. července 2022, 26. týden
svátek má Jaroslava, zítra Patricie

 
Které roční období se vám líbí nejvíce?

 15314
Jaro

 10744
Léto

 10597
Podzim

 9998
Zima

Nemáte zapnuté ukládání cookies! Hlasování do ankety není možné


Informace - Články

Tisk 

Šošůvka – Olomučany 1 : 0 (0 : 0)


„Opět bodový zisk v nastaveném čase“

Stanislav Šindelka,
Příspěvky,
přečteno 1281x,
10.4.2005Sestava: Flek V. – Petlach M. – Julínek P., Pernica M., Pernica P. – Petr L(57.Ševčík P.),
Sehnal P., Mynařík T., Doležel P.(64.Krátký M.) – Sehnal L.(84.Valach J.),
Darmovzal J.

Ve svém prvním „domácím“ zápase jsme hostili Olomučany.Ve vyrovnaném utkání velice slabé úrovně se nám podařilo, brankou v závěru, získat tři body.
Od úvodních minut bylo zřejmé,že na sebe narazila dvě rovnocenná družstva,která ukázala divákům sice bojovný,ale hodně nepřesný fotbal.Soupeř se snažil naši obranu přehrávat nakopávanými míči a domácím hráčům se kombinace také příliš nedařila,takže to nebyla příliš pohledná podívaná.
Přesto se už v 7.minutě uvolnil na levé straně Darmovzal,dostal se až před brankáře,ale ten jeho pokus vyrazil.To byla na delší dobu naše poslední vážnější akce.Olomučany na tom nebyli o moc lépe.Hosté se sice pokoušeli o střelbu,ale ta byla buďto nepřesná,nebo jejich střelecké pokusy posbíral brankář Flek.Do vážnější příležitosti se náš soupeř, i přes některé „minely“ domácích před vlastní brankou, prakticky nedostal.Naši hráči byli přece jen o něco nebezpečnější.
Ve 22.minutě se uvolnil na hranici velkého vápna Petr Sehnal,ale svou střelu nasměroval do míst kde stál brankář hostí.Velice nadějně vypadala samostatná akce Luďka Sehnala ve 32.minutě,kdy se prosmýkl až před brankáře,ale z ostrého úhlu už ho překonat nedokázal.A jelikož jsme přežili i dva trestné kopy z nebezpečné vzdálenosti v závěru poločasu,šlo se do kabin za bezgólového stavu.
Druhý poločas byl snad ještě herně horší než úvodní dějství.Těžko se dá hovořit o tom,že by si některé z družstev dokázalo vypracovat nějakou kombinační akci,která by vedla k úvodní brance.Náznaky šancí vznikaly pouze po individuálních chybách a víceméně náhodně.Avšak když už se hráči dostali ke střele,chyběla přesnost nebo byli brankáři na místě.Dvakrát se do nadějné příležitosti dostával Darmovzal,ale nedokázal pořádně zpracovat míč a obrana si s ním poradila.Ve snaze zvýšit tlak v ofenzivě se vysunul do zálohy Petlach(na jeho místo se postavil Marek Krátký a v roli „posledního“ hráče si počínal velice dobře).V samém závěru jsme přece jenom dokázali soupeře trochu přitlačit a vybojovali několik standardních situací,ze kterých jsme ale nedokázali nic vytěžit.
Rozhodnutí přišlo v 94.minutě.Po zmatku v pokutovém území Olomučan doputoval míč k úplně volnému Petru Sehnalovi (jenž si seběhl z levé strany),ten se dostal až před branku a přes padajícího brankáře rozvlnil síť ,1-0.Prakticky po rozehrání ze středového kruhu rozhodčí utkání ukončil.
Spravedlivým výsledkem tohoto utkání by byla zřejmě remíza,ale tři body bereme a snad budou povzbuzením do dalších kol,kde už by však naše výkony z úvodu jara k dalším bodovým ziskům stačit nemusely.
Možnost k hernímu zlepšení dostaneme v neděli 17.4.v Ráječku,v utkání s mužstvem,které jsme jako jediné nedokázali v tomto ročníku na domácím hřišti porazit.Odjezd je ve 13.15.od hřiště.
Trénink je ve středu v 18.30.u KD a v pátek v 17.45.se srazem u kabin.Diskuse


Zobrazit diskusi nebo přidat příspěvek


 Work time: 1.435 s | © 2018 Obec Šošůvka | Webmaster