Znak obce a Nazev obce

Dnes je úterý
27. července 2021, 30. týden
svátek má Věroslav, zítra Viktor

 
Které roční období se vám líbí nejvíce?

 15234
Jaro

 10683
Léto

 10545
Podzim

 9934
Zima

Nemáte zapnuté ukládání cookies! Hlasování do ankety není možné


Informace - Články

Tisk 

Stolní tenis


Předehrávané 14. kolo krajské soutěže

Stanislav Šindelka,
Příspěvky,
přečteno 894x,
20.1.2019KS I:

Na žádost soupeře si naši stolní tenisté odehráli svůj zápas s posledními Bučovicemi již o týden dříve. A ti z diváků, kteří přišli a očekávali jednoznačný průběh, museli být notně zaskočeni. Soupeř se nečekaně dlouho držel (snad i z důvodu podcenění z naší strany), ale nakonec jsme roli favorita potvrdili.


TJ Šošůvka A – TJ Sokol Bučovice A 10 : 4

Bezděk Luboš : 3,5 bodu / 3 dvouhry
Kutil Libor : 3,5 / 3
Cetkovský Martin : 1,5 / 3
Obalil Jiří : 1,5 / 3

Úvodní čtyřhry jsme bez větších problémů zvládli, když za oběma stoly byla znát vyšší kvalita našich hráčů, i když si svoje slabší chvíle vybrali a dovolili protihráčům uhrát po setu. Jirka s Martinem v první čtyřhře narazili na pár Rotrekl – Spirit a přes zaváhání v druhé sadě dovedli zápas k bezpečnému vítězství. Libor s Lubošem v úvodních dvou setech nedali dvojici Dragan – Macháň absolutně žádnou šanci. Jenže v setu třetím polevili, ztratili ho a i sadu čtvrtou museli obracet, naštěstí však úspěšně a tak obě čtyřhry vyhrajeme poměrem 3-1. K první dvouhře nastoupí Libor proti Spiritovi, který jen v první sadě (11-9) klade důraznější odpor, pak je hra plně v moci Libora (3-0). Ovšem druhá dvouhra má nečekaný průběh. Jirka proti Draganovi nenajde absolutně žádnou protihru a zápas ztratí poměrem 0-3. Úplně stejně (na uhrané míče dokonce hůře než Jirka) dopadne v následujícím zápase Martin. S Macháněm prohraje hladce 0-3. Pak nastoupí za stůl Luboš. Ten je rozehraný od soboty, kdy se zúčastnil krajských přeborů a na tomto místě je třeba našeho hráče vyzdvihnout. Luboš se v silné konkurenci i ligových hráčů dostal až do čtvrtfinále a vybojoval si právo účasti na mistrovství republiky, které se bude letos konat v Teplicích!!!!! Ale zpět k dnešnímu utkání. Luboš nastoupí proti Rotreklovi a dosáhne hladkého vítězství 3-0. Ovšem hosté bojují. V další dvouhře je vidět pětisetová bitva Jirky se Spiritem. Jiří 2x dotáhne ztrátu setu, ale ten pátý je nakonec v režii soupeře (2-3). A vzápětí je srovnáno. Martin sice zvládne dramatickou koncovku úvodního setu s Draganem (12-10), ale pak je za stolem jistější host z Bučovic a výsledkem je Martinova prohra 1-3. Naštěstí rychle znovu odskočíme. Luboš hraje vyrovnaný první set z Macháněm (13-11), ale v těch dalších je lepším hráčem (3-0). Libor poté za stavu 2-0 na sety s Rotreklem nechá soupeře uhrát třetí sadu, ale v té čtvrté dominuje (3-1). Pak se chytne i Martin. Se Spiritem má problémy jen ve třetí sadě, jinak je jistějším hráčem a připíše výhru 3-1. Luboš poté nedá žádnou šanci Draganovi a i potřetí vyhraje 3-0. Vyrovnaný zápas pak sehraje Libor s Macháněm. Prohraje úvodní set, ale v dalším průběhu zajímavého zápasu je lepším hráčem, aby po výhře 12-10 ve čtvrté sadě slavil výhru 3-1. Definitivu výsledku pak dá Jirka v zápase s Rotreklem. Po jasně získaných dvou setech se sice ve třetím trápí, ale nakonec jej získá poměrem 14-12 a celý zápas tedy uzavře výhrou 3-0. Průběh duelu: 3:0, 3:2, 4:2, 4:4, 10:4.


Takže příští týden se naše áčko představí jen jednou a bude to v sobotu 26. ledna kdy hostíme od 17:30 h. Brno – Bystrc B.

Ostatní výsledky a tabulka ke shlédnutí na: https://stis.ping-pong.cz/htm/soutez.php?id=3197&rocnik=2018&oblast=420104Diskuse


Zobrazit diskusi nebo přidat příspěvek


 Work time: 0.271 s | © 2018 Obec Šošůvka | Webmaster